مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
عکس های فوق لاکچری آقای فوتبالیست سوژه شد!
7
حنیف عمران زاده بازیکن فوتبال ایرانی تصاویری از عروسی لاکچری اش در فضای مجازی منتشر شد.

تصاویری از جشن عروسی بسیار لاکچری حنیف عمران زاده فوتبالیست معروف منتشر شده که نشان می دهد او اسم همسرش را بر روی انگشت خود تتو کرده است.

بازیکن فوتبال / حنیف عمران زاده

حنیف عمران‌زاده (زاده ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۴ در نور، مازندران) بازیکن سابق و مربی فوتبال ایرانی است که در پست مدافع میانی بازی می‌‌کرد.

بازیکن فوتبال / حنیف عمران زاده

اولین فصل حضور حنیف عمران زاده در لیگ برتر، در سال ۱۳۸۲ و تیم پاس تهران به سرمربیگری مجید جلالی بود. او در آن فصل موفق به کسب اولین قهرمانی خود در لیگ برتر نیز گردید. پس از یک سال حضور در این تیم، به صورت قرضی به ملوان بندر انزلی پیوست و زیر نظر نصرت ایراندوست مشغول به کار شد. یک سال بعد و در فصل ۸۵–۱۳۸۴ به پاس بازگشت. با انتقال پاس به شهر همدان در سال ۱۳۸۵، او نیز به این تیم رفت و دو فصل در این تیم حضور داشت. عمران زاده در سال ۱۳۸۷ به استقلال تهران پیوست و تا سال ۱۳۹۵، زیر نظر مربیانی چون عبدالصمد مرفاوی، امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی، ۲۰۳ بازی انجام داد و ۱۳ گل نیز به ثمر رساند. در سال ۱۳۹۵ به تیم خونه به خونه بابل پیوست و به مدت چهار ماه زیر نظر هادی مرزبان در این تیم دسته دومی مشغول بازی شد. پس از آن در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به صبای قم رفت تا باز هم شاگرد مرفاوی شود و پس از آن، در فصل ۹۷–۱۳۹۶ به تیم سیاه جامگان پیوست و آخرین فصل حضور او در فوتبال، در این تیم و زیر نظر رضا عنایتی بود.

بازیکن فوتبال / حنیف عمران زادهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (7 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است