دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
عکس های جدید عروسی اوزجان دنیز و همسر ایرانیش سمر دادگر!
12
بعد از ازدواج پر سر و صدای اوزجان دنیز ‌با یک دختر ایرانی طرفداران فیلم و آهنگ های ترکیه ای پیگیر دیدن عکس‌های عروسی او هستند در این مطلب میتوانید تصاویر جدیدی را از عروسی سمر دادگر، مدل ایرانی مقیم استانبول و همسرش اوزجان دنیز ببینید.

سمر دادگر طراح مد ایرانی که با اوزجان دنیز در 20 ژانویه ازدواج کرد، فریم های جدیدی از حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. دادگر در مراسمی که بعد از عروسی برگزار کردند، با لباس عروس زیبایی شرکت کرد.

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز در سال 2019 به ازدواج 15 ماهه خود با فیزا آکتان، مادر پسرش کوزی، پایان داد. آکتان پس از جدایی از این بازیگر مشهور به اتهام خشونت شکایت کرد. دنیز که از پرونده خشونت تبرئه شده بود، خیلی زود رابطه عاشقانه جدیدی را با طراح مد سمر دادگر آغاز کرد.

اوزجان دنیز/سمر دادگر

آنها بی سر و صدا ازدواج کردند. این خواننده 51 ساله در 30 دی ماه به طور شگفت انگیزی با سمر دادگر که 22 سال کوچکتر از اوست ازدواج کرد. پس از انتشار خبر ازدواج، سمر دادگر ژستی با لباس عروس به اشتراک گذاشت و این پیام را نوشت:

اوزجان دنیز/سمر دادگر

من تو را انتخاب می کنم... و دوباره تو را انتخاب می کنم، دوباره! بدون تردید، بدون شک، در هر ضربان قلب... من به انتخاب تو ادامه خواهم داد! و از بین صدها زندگی در صدها دنیا، در هر شکلی از واقعیت، من تو را انتخاب می کنم.

اوزجان دنیز/سمر دادگر

مادر اوزجان در عروسی شرکت نکرد .کادریه دنیز، مادر اوزجان دنیز که با این ازدواج مخالف بود و قبلا در مورد این موضوع اظهار نظر کرده بود و در مراسم عروسی شرکت نکرد.خبرنگار از او می پرسد که منتظر ازدواج پسرت هستی؟ وی به این سوال پاسخ داد: بگذار اوزجان هم این را بشنود. من نمی خواهم او ازدواج کند. او یک فرزند دارد. با نامزدت آرزوی خوشبختی میکنم اما آیا باید سر سفره عقد بنشینید؟

اوزجان دنیز/سمر دادگر

استایل دادگر با ترکیب لباس عروس ساتن بدون بند با گردنبند مروارید و کفش های اسپرت سفید، با استقبال زیادی از سمت طرفدارانش روبرو شد . هزاران کامنت در مدت کوتاهی بر پست این طراح مد ایرانی قرار گرفت.

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگر

اوزجان دنیز/سمر دادگراین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (12 رای)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

ارتش | ۱ ماه پیش
سن مهم نیست مبارک زن ایرانی خوب
0
0
زهرا | ۶ ماه پیش
خوشبخت بشن هیچ کس بدش نباشه الهی آمین 🙏
0
0

hits