مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
اولین تصویر از بوراک و همسرش فاحریه بعد از زایمان دومش!
14
بوراک اوزچیویت و فاحریه اوجن که دومین پسرشون کرم را به تازگی در آغوش گرفتند، صبح هنگام خروج از بیمارستان به همراه نوزادشان دیده شدند.

فاحریه اوجن گفت: «زایمانم خوب گذشت، من و بچه خوبیم. همه چیز خیلی خوبه» خبرنگاران درباره قد و وزن بچه سوال کردن که بوراک به شوخی گفت: «قدش اندازه منه» فاحریه گفت کرم شبیه پسر بزرگش کاران است. بوراک که هنگام زایمان همسرش کنارش بود گفت: «برای تولد کاران هم به اتاق زایمان رفته بودم. خدا به هر کسی که میخواد بچه بده، یه چیز فوق العاده اس، حس پدری یک چیز غیرقابل تعریفه»

بوراک اوزچیویت و فاحریه اوجن

بوراک اوزچیویت (زادهٔ ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴) بازیگر و مدل سابق اهل ترکیه است.بیشتر برای بازی در نقش‌هایش در چکاوک (۲۰۱۳) و عشق سیاه (۲۰۱۵) شناخته شده‌است. وی در حال حاضر در سریال داستان تاریخی و ماجراجویی مؤسس عثمان (۲۰۱۹) به عنوان عثمان خان|عثمان غازی بازی می‌کند. در طول دوران بازیگری او، دریافت‌کننده جوایز بی‌شماری بوده‌است.

بوراک اوزچیویت و فاحریه اوجن

بوراک اوزچیویت و فاحریه اوجن

بوراک اوزچیویت در تاریخ ۹ مارس ۲۰۱۷ در آلمان با فخریه اوجن نامزد شد و در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷ در استانبول با او ازدواج کرد. فرزنداولشان به نام کاران در روز ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ و فرزند دومشان به نام کَر‌َم در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ متولد شد.

بوراک اوزچیویت و فاحریه اوجناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (14 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است