دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
20 متن لوح تقدیر روز کارمند با کلامی رسمی و ادبی
1
زمان مطالعه: 13 دقیقه
متن لوح تقدیر روز کارمند / لوح تقدیر روز کارمند / متن لوح تقدیر کارمند / متن برای لوح تقدیر روز کارمند / متن رسمی لوح تقدیر روز کارمند / متن های لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر روز کارمند

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند، در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم مجموعه ای از متن های لوح تقدیر روز کارمند را تقدیم حضورتان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

متن لوح تقدیر برای روز کارمند

پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم می فرمایند:

خداوند بنده مؤمنش را به انواع بلا می نوازد.

إنّ اللّهَ لَیَتعَهّدُ عبدَهُ المؤمنَ بأنواعِ البلاءِ

کارمند نمونه ،

آقای … / خانم …

بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما کارمند مسئول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

اطمینان کامل داریم که شما برای انجام وظایف شغلی و پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور، وجدان کاری، عدالت، صداقت و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.

با تقدیم بهترین آرزوها

لوح تقدیر روز کارمند

متن برای لوح تقدیر روز کارمند

کارمند / کارگر نمونه

جناب آقای / سرکار خانم

با سلام

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است .

نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند ونوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است . درود بر همت بلند تان

بدینوسیله ضمن تبریک روز جهانی کارگر از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید.

توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

لوح تقدیر روز کارمند

لوح تقدیر روز کارمند

جناب آقای .............
موفقیت و رشد روز افزون هر مجموعه ای مرهون تلاش، پیگیری و خلاقیت همکاران و دلسوزان آن مجموعه است.
از همین رو بر خود واجب می دانیم که مراتب قدردانی و سپاس از تلاش، پیگیری و جدیت جنابعالی را ابراز نماییم.
امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت بیشتر دست یابید.
سربلند و کامروا باشید

لوح تقدیر روز کارمند

متن های لوح تقدیر روز کارمند

کارمند نمونه
جناب آقای / سرکار خانم ……….
از همدلی شما برای شکوفایی هرچه بیشتر این مجموعه تشکر می کنیم. به رسم یاد بود، با تقدیم این لوح تقدیر ازمساعی و کوشش های ارزشمند آن عزیز تلاشگر صمیمانه قدردانی می کنیم و فردایی روشن و پر از سربلندی برایتان آرزو می نماییم.

امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت‌های روزافزون دست یابید.

لوح تقدیر روز کارمند

متن ادبی لوح تقدیر روز کارمند

کارمند نمونه

سرکار خانم / جناب اقای …

بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری ، احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی ، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری ،عدالت ، صداقت ، امانت داری ، راز داری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.

با تقدیم بهترین آرزوها

مدیر عامل

شرکت…

لوح تقدیر روز کارمند

متن رسمی لوح تقدیر روز کارمند

همکار گرامی
تولید ، اشتغال و حمایت از آن نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور داشته و یکی از مهمترین پیامدهای اقتصادی آن ، افزایش رفاه عمومی و استفاده اثر بخش از منابع است و بدون شک تجمیع این عوامل قادر است ، رشد اقتصادی کشور را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را به ارمغان آورد.
لذا بدینوسیله صمیمانه ترین مراتب قدردانی خود رااز تلاش خالصانه شما در راستای پیشرفت کاری و تولید ابراز می دارم.
بدون شک این دیدگاه دلسوزانه شما موجبات ایجاد انگیزه و ترغیب دیگر تلاشگران عرصه کار و تولید را در دیار محلات مهیا نموده است.
در پایان با تقدیم دوباره مراتب سپاس از مساعی و کوشش های ارزشمند آن انجمن فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی را برایتان آرزو می نماییم.
از طرف مدیریت...

لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر به مناسبت روز کارمند

ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خجسته‌ی کارمند

بدینوسیله از جنابعالی بعلت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سالها همکاری با این شرکت جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده‌اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده‌اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید.
از خداوند متعال خواهانیم که گامهای بعدی‌تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیرنامه روز کارمند

پرواز بلند و رسیدن به اوج، خواستن از سر صدق و عشق می طلبد و جانمایه ای برای توانستن.

همکار ارجمند
سربلندی گروه … مرهون تلاش پرشور، مجدانه و کارآمدی افرادی چون شما می باشد که با همه توان،مهارت، تخصص و تعهد برای رسیدن به اهداف عالیه این گروه مخلصانه و با کوشش فراوان و جان‌فشانی در این راه کوتاهی ننموده‌اید.
به خود می بالیم که برای فتح قله های تعالی همراهانی چون شما را در کنار خویش داریم. این لوح بازتاب کوچکی از سپاس و قدردانی برای خدمات صادقانه و تلاش های صمیمانه شما در انجام دقیق وظایف می باشد.

آرزوی ما برای شما نهایت خیری است که خداوند در ذات آدمی نهاده است و آن تداوم مهرورزی تا روز نیک فرجامی است.
پرتو تابناک لطف احدیت همواره روشنی بخش راهتان باد.

لوح تقدیر روز کارمند

تقدیرنامه روز کارمند

همکار ارجمند سرکار خانم...
رشد و بالندگی و شکوفایی شرکتها مدیون پرسنلی است که با تلاش، آینده نگری و ارائه پیشنهادات موثر در پیشرفت و اعتلای هر چه بیشتر محل فعالیت خود قدم برمیدارند. بدینوسیله و با اهدای این لوح تقدیر، مراتب سپاس و قدردانی خود را بابت پیشنهاد شما اعلام مینمایم. امید است با همت شما و سایر همکاران، آیندهای روشن را برای خانواده بزرگ دنیای ماموت رقم بزنیم.
توفیق روزافزون شما همکار ارجمند را از درگاه خداوند متعال مسئلت مینمایم.

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیرنامه اداری روز کارمند

همکار ارجمند

جناب آقای / سرکار خانم …

خدمت شایان توجه شما در جهت رسیدن به اهداف و آرمانهای این شرکت بی شک موجب مباهات میباشد. از شما کارمند نمونه بخاطر حسن وظیفه شناسی و حفظ احترام و تکریم متقابل که باعث اعتلای پیشرفت در اداره امور شرکت شد، کمال تشکر داریم.

لذا این لوح تقدیر را به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ شما بزرگوار تقدیم می نماییم و از درگاه خداوند باری تعالی آرزوی توفیق برای شما و خانواده محترم را خواهانیم. امید است نامی نیکو را تا ابد زنده نگهداریم.

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیر از کارمند

راز یک زندگی زیبا این است:
که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی . . .
سرکار خانم …
نظر به شایستگی و توانمندی شما همکار عزیز در جهت رشد و توسعه برند … وبه پاس فعالیت های مستمر و دلسوزانه جنابعالی در سال … ، دیپلم افتخار و نشان کارمند برتر شرکت … تقدیم می گردد . امید است در سایه ایزد منان همواره پیروز و موفق باشید .
با امید موفقیت های روز افزون شما

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیر از کارمند نمونه

بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدردانی از شما کارمند مسئول و وظیفه شناس که با بهره گیری از تخصص و تعهد و مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، رازداری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید.
ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور ماموریتی است بزرگ که بایستی در راستای اجرای آن، همه همکاران بر عهد خود در ارتقای سطح تعالی و ارائه الگویی ملی همچنان پایدار و مصمم باقی مانده تا در آینده ای نه چندان دور، چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به سازمانی جهان تراز را، جامه عمل بپوشانیم.

لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر اداری

جناب آقای ...
با سلام واحترام
بدین وسیله از جنابعالی که با کمال پایبندی به اصول اخلاقی و صداقت نقش خویش را در سیستم ایفا نمودید کمال تشکر را داریم و این لوح را به پاس قدردانی از شما تقدیم نموده و سلامت و توفیقات روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
بی تردید این روحیه امانت‌داری شما در یاد و خاطر سیستم ماندگار خواهد شد.
امید است همچنان تحت توجهات حضرت حق در پیشبرد امور محوله و اهداف بلند موفق و سرافراز باشید .
شرکت ...

لوح تقدیر روز کارمند

متن زیبا برای لوح تقدیر روز کارمند

جناب آقای ...
همکار و نماینده محترم شرکت ...
بدینوسیله از جنابعالی بدلیل سنوات طولانی همکاری با این شرکت و اینکه در جهت معرفی و پیشرفت هر چه بیشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آینده ای پویا و پایا برایتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر از کارمندان

آغاز سخن یاد خدا باید کرد خودرا به امید او رها باید کرد
ای با تو شروع کارها زیباتر آغازسخن تورا صدا باید کرد
همکار ارجمند جناب آقای ....
بدینوسیله به رسم یادبود و به پاس قدردانی از شما کارمند مسؤل و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری ، احترام واکرام به ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت مجموعه اهتمام ویژه می ورزید. این لوح تقدیر؛ پیشکش حضور پر لطفتان میگردد.
اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسؤلیت های محوله به کار گرفته و وجدان کاری ، صداقت ، امانت داری و خدمت را سر لوحهء گفتار و کردار خود قرار داده وتلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی ونشاط را در محیط کار ترویج نمایید.
با تقدیم بهترین آرزوها
پاییز 1395

حتماً بخوانید:
متن لوح تقدیر از همکار : 22 متن رسمی تقدیر و تشکر از همکار

متن لوح تقدیر از همکار : 22 متن رسمی تقدیر و تشکر از همکار

اگر به دنبال متن های رسمی و ادبی برای تقدیر و تشکر از همکار هستید، این مطلب را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

متن لوح تقدیر روز کارمند و هفته دولت

بسم تعالی
تو راهست پاداش بی منتی که بسیار شایسته ی عزتی
جناب آقای /سرکارخانم...
به رسم یادبود و به پاس قدردانی ازشما کارمندنمونه درزمان فعالیت شمابزرگوار درشرکت ... بخاطر حسن وظیفه شناسی بسیار و انجام تخصص و مهارت های لازم وباحفظ احترام وتکریم متقابل که باعث اعتلای پیشرفت در اداره امورشرکت درزمان تصدی مدیریت عاملی اینجانب گردیدید.
لذا این لوح تقدیر را به پاس قدردانی اززحمات بی دریغ شمابزرگوارتقدیم می نماییم وازدرگاه خداوندباری تعالی آرزوی توفیق برای شما و خانواده محترم راخواهانیم. امیداست درطول دوران توام کارکرد ضمن رضایت از حقیر باخاطراتمان نامی نیکو را تا ابد برای همدیگر زنده نگهداریم.
هرآنکه خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خودراجاودان کرد
باتقدیم احترامات
مدیرعامل شرکت ...

لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر از کارمند شرکت

جناب آقای .................
با سلام و تحیات
به پاس زحمات و تلاشهای بی دریغ، صادقانه و صمیمانه در طراحی و اجرای طرح ارائه خدمات لیزینگ ... در شعب مؤسسه اعتباری ...، این لوح به جنابعالی تقدیم می گردد.
امید است حسن همکاری و توجهات جنابعالی که نقش بسزایی در راه اندازی این طرح داشته است، در توسعه و اجرای سایر فرصتهای خدمت رسانی با همکاری دو مجموعه نیز همچنان استمرار یابد.
توفیقات روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم.
اول مهر ماه هزار و سیصد و نود و چهار
شرکت لیزینگ ...
دکتر ...
رئیس هیات مدیره

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیر برای روز کارمند

بنام آنکه جان را فکرت آموخت...
لوح تقدیر
جناب آقای ...
پرواز بلند و رسیدن به اوج، خواستن از سر صدق و عشق می طلبد و جانمایه ای برای توانستن.
سربلندی گروه صنعتی ... مرهون تلاش پـرشور، مجدانه و کارآمدی افرادی چون شما می باشد که با همه توان، مهارت، تخصص و تعهد برای رسیدن به اهداف عالیه این گروه مخلصانه و با کوشش فراوان و جانفشانی در این راه کوتاهی ننموده اید. به خود می بالیم که برای فتح قله های تعالی همراهانی چون شما را در کنار خویش داریم. این لوح بازتاب کوچکی از سپاس و قدردانی برای خدمات صـادقانه و تلاشهای صمیمانه شما در انجام دقیق وظایف نگهبانی می باشد.
پرتو تابناک لطف احدیت همواره روشنی بخش راهتان باد.
با آرزوی بهترینها
...– مدیر عامل

لوح تقدیر روز کارمند

متن لوح تقدیر روز کارمند جدید

وَأَوْحَى رَبُّکَ إِلَى النَّحْلِ أَنِ اتَّخِذِی مِنَ الْجِبَالِ بُیُوتًا وَمِنَ الشَّجَرِ وَمِمَّا یَعْرِشُونَ ﴿۶۸﴾
ثُمَّ کُلِی مِن کُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُکِی سُبُلَ رَبِّکِ ذُلُلًا یَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِیهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِی ذَلِکَ لآیَةً لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ ﴿۶۹﴾
جناب آقای ....
با سلام وآرزوی توفیق
بی شک هر فعالیت نظامند در گرو تلاش خردمندانه تمامی آحاد جامعه و فرد فرد مدیران و دست اندرکاران عرصه های مختلف می باشد اینک به پاس همراهی ها و مساعدت های شما در پیش برد اهداف توسعه صنعت … کشور این لوح یاد بود تقدیم حضور جنابعالی می گردد. از پیشگاه ایزد منان آرزوی توفیق روز افزون را برای شما مسئلت می نمائیم.

لوح تقدیر روز کارمند

متن تقدیر از کارمند بانک

همکار گرامی
سرکار خانم ...
باسلام ،
تلاش و کوشش شما همکار گرامی در راستای تعالی و پیشرفت بانک ... در تمام عرصه های مختلف به ویژه عرصه ورزش و روابط عمومی مایه مباهات و دلگرمی است.
ضمن آرزوی بهروزی و سعادت برای سرکار عالی، این لوح تقدیر به پاس قدردانی از زحمات شما تقدیم می گردد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

لوح تقدیر روز کارمنداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits