دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
پدر حسن یزدانی علیرضا دبیر را با خاک یکسان کرد / واکنش پسر به جنجال پدرش !!
10
پدر حسن یزدانی صحبت های تندی علیه علیرضا دبیر انجام داد و نسبت به انتقاداتی که علیه او از سوی اعضای فدراسیون صورت می گیرد خشمگین شد.

دلگرم به نقل از جماران: بعد از شکست حسن یزدانی درفینال رقابت های جهانی مقابل دیوید تیلور، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نسبت به سبک مبارزه کشتی گیر پرافتخار تیم ملی انتقاداتی مطرح کرد و حالا در زمان ورود تیم ملی کشتی به کشور علی‌اعظم یزدانی پدر حسن یزدانی که نسبت به این اتفاقات خشمگین شد در جمع خبرنگاران صحبت های عجیبی را مطرح کرد.

پدر یزدانی صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد و گفت: پسرم دنبال رکورد نیست فقط برای شادی مردم کشتی می گیرد. پسرم دنبال سرمربی و رئیس فدراسیون نیست؛ پسرم دنبال شورای شهر نیست؛ پسرم دنبال نماینده مجلس نیست. پسرم می خواهد بعد از اتمام دوران ورزشی در مجموعه ورزشی خودش بچه ها را آموزش بدهد و مثل خودش کشتی گیر بار بیارود. سوال من اینجاست آقای دبیر نیم ساعت مانده به کشتی فینال چرا به پسرم گفت تو کشتی گیر ۱۱۰ کیلو تمرین کن و ضربان قلبش را بالا ببرد؟! باید پاسخ بدهد. چرا می گوید کشتی فقط زیرکتف نیست؟ حسن یزدانی زیرکتف می زند و کشتی بلد است. حسن را این ها نساختند حسن را مربیان سازنده ساختند.

او در پاسخ به این سوال که آیا دبیر در مسائل فنی دخالت می کند یا نه گفت: این را می توانید از دبیر بپرسید. مگر نمی بینید که در فضای مجازی و فیلم ها که او دخالت می کند یانه؟! من نمی دانم. من اینجا جواب می خواهم.

یزدانی با انتقاد از صحبت های گزارشگر کشتی گفت: آقای عامل می خواهد گزارش می کند می گفت عموزاد سبک حسن یزدانی کشتی می گیرد اما وقتی حسن باخت دیگر اسم از او نبود. تمام کشتی گیران سبک حسن یزدانی زیرکتف می زنند. حسن باید کشتی خودش را بگیرد مگر او نونهال است که او را از اول سبکش را عوض کنند.

او درباره اینکه گفته می شود دیوید تیلور به خوبی آنالیز نشده بود گفت: از دیوید تیلور بگذریم؛ مگر برای اطری و محمدیان آنالیز شد؟! کجا آنالیز شدند؟ برای سرلک آنالیز شد؟ من وکیل وصی کشتی گیران دیگر نیستم اما برای پسرم هستم.

یزدانی درباره اینکه ممکن است پسرش از این صحبت های او ناراحت شود گفت: حسن آقا ناراحت بشود. من پدر او هستم؛ او هنوز بچه است و متوجه نمی شود. حسن آقا دوست ندارد من مصاحبه کنم اما کاسه صبرم سرآمده است. خیلی حرف ها را هم باید بعدا بگویم.

پدر حسن یزدانی در پایان گفت: خدا بخواهد حسن هدفش این است در بازی های آسیایی، جهانی مجارستان و المپیک ۲۰۲۴ کشتی بگیرد؛ هرکسی که ادعا می کند می خواهد جای او را بگیرد بسم الله. از اول حسن انتخابی ها را شرکت کرده و قوانین وجود دارد اما تمام کشتی گیران باید انتخابی بدهند؛ مگر همه آزادکاران انتخابی دادند؟ ۴ نفر انتخابی شرکت نکردند چرا؟ اگر خوب بودند مشکلی نداشتند بازهم انتخاب می شدند.


و ببینید واکنش حسن یزدانی به صحبت های تند پدرش که از باخت پسر به شدت ناراحت بود.

این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (10 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits