دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
10 متن خاص و یونیک تشکر از آتش نشان
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
متن تشکر از آتش نشان / متن تقدیر نامه آتش نشان / متن لوح تقدیر برای آتش نشان / تشکر از آتش نشان / متن تقدیر از آتش نشان / متن برای تشکر از آتش نشان

متن تشکر از آتش نشان

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر ماه روز آتش نشان، در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم مجموعه ای از متن های تشکر از آتش نشان را آورده ایم. با ما همراه باشید.

متن تقدیر از آتش نشان

روز آتشنشان بهانه‌‌ای ست برای تقدیر و تشکر از آنانی کـه در بین شعله های‌ آتش پیام‌آور ایستادن و سرخ زیستن هستند
روز آتشنشانان مبارک

متن تشکر از آتش نشان

متن قدردانی از آتش نشان

تشکر و سپاس از انسان هایی که ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا صحت و سلامت را برای هموطنان خود به ارمغان آورند ؛ کاری بس صعب و سخت است. از زحمات شما آتش نشان فداکار که جان خود را در طبق اخلاص می گذارید تا به دیگران زندگی دوباره ببخشید تشکر می کنیم.

متن تشکر از آتش نشان

متن تشکر از آتش نشان برای روز آتش نشان

زبان قاصر و واژه‌ها کم می باشند در توصیف شکوه ایثار و فداکاری شما
نبرد با شعله‌های خانمان‌سوز، دلی دریایی می‌خواهد و قلبی آکنده از عشق به وطن …هفتم مهر روز ملی آتش نشانی را به دریادلان شجاع سرزمینم این قهرمانان بی ادعا تبریک می‌گویم

متن تشکر از آتش نشان

متن لوح تقدیر آتش نشان

بسمه تعالی

متن لوح تقدیر برای آتش نشانان

” قُلْنا یا نارُ کُونی بَرْدًا وَ سَلامًا عَلى إِبْراهیمَ “

یارب این آتش که بر جان من است سرد کن زان سان که کردی بر خلیل

آتش نشان پرتلاش و فداکار جناب آقای …………………

تشکر و سپاس از انسان هایی که ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا صحت و سلامت را برای هموطنان خود به ارمغان آورند ؛ کاری بس صعب و سخت است.

به مناسبت فرارسیدن روز هفتم مهر ماه ، روز شکوهمند ایمنی و آتش نشانی فرصت را مغتنم شمرده؛ در کمال امتنان و به منظور قدردانی از زحمات شما همکار ارجمند که جان خود را در طبق اخلاص می گذارید تا به دیگران زندگی دوباره بخشید. این لوح سپاس تقدیم محضر ایثارگرانه شما می گردد.

ز قاطعان طریق این زمان شوند ایمن قوافل دل و دانش که مرد راه رسید

متن تشکر از آتش نشان

متن تشکر از پرسنل آتش نشانی

روز آتشنشان بهانه‌ای‌ست برای تجلیل از آن‌هایی که در میان شعله‌های آتش پیام آور ایستادگی هستند.
زنان و مردان فداکاری که هیچ خطری جلودارشان نیست و از جان خود مایه می‌گذارند تا سلامت و امنیت را به مردم هدیه بدهند.

متن تشکر از آتش نشان

متن تقدیرنامه روز آتش نشان

بسمه تعالی

راز سعادت در این است که وظایفی را که باید انجام دهیم، دوست بداریم.

در سالی که مزین به واژگان عزم ملی و مدیریت جهادی است، سختکوشی و استفاده از تمامی توان در پیگیری امور و وظیفه ای است که مسلما در کیفیت بخشی به خدمات، نقش ارزنده ای را ایفا نموده و ما را در خدمت رسانی به مردم سربلند خواهد کرد.

جناب آقای…..

برخود لازم می دانم از وظیفه شناسی و تلاش به موقع موثر شما در ماموریت های محوله که سبب پیشگیری از حوادث جدی گردیده و موجبات رضایت مردم و مسئولین را فراهم نموده است تقدیرو تشکر نمایم.

انشاءالله در سایه ایزد متعال موفق، موید و سلامت باشید.

متن تشکر از آتش نشان

متن تقدیر و تشکر از آتش نشانان

به مناسبت روز جهانی آتش نشان، از تمامی آتش نشانان شجاعی که برای نجات ما جان باختند، یاد و تشکر کنیم.

متن تشکر از آتش نشان

متن لوح و تندیس تجلیل از آتش نشانان

قُلْنا یا نارُ کُونی بَرْدًا وَ سَلامًا عَلى إِبْراهیمَ "
یارب این آتش که بر جان من است / سرد کن زان سان که کردی بر خلیل
مدیر وپرسنل محترم مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجن
همواره هفتم مهرماه یادآور دلیر مردانی است که با شجاعت و غیرت پا در خطرگاه آتش و حادثه می نهند و در حفظ راه ایمنی و سلامت هموطنان از نثار جسم و جان پاک خود دریغ نمی نمایند.
به پاس کوشش خالصانه جنابعالی و آتش نشانان خدوم و عزیز آن مجموعه که با تمام وجود عمر وهمت بلندتان در راه حق تعالی و خدمت به شهروندان شریف مصروف می دارید صمیمانه ترین سپاس خود و همکارانم در جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی را به شما قهرمانان بی ادعا تقدیم می نمایم.
و در کمال امتنان و به منظور قدردانی از زحمات شما همکاران ارجمندتان که جان خود را در طبق اخلاص می گذارید تا به دیگران زندگی دوباره بخشید؛ این لوح سپاس تقدیم محضر ایثارگرانه شما می گردد.

متن تشکر از آتش نشان

متن تشکر از رئیس آتش نشانی

جناب آقای محمد هادی قانع
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم،موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت در قبولی مسئولیت ها در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم استفاده کنند و قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدینوسیله از همکاری بی شائبه جنابعالی و پرسنل تحت امر در کلیه فعالیت های مرتبط با مدیریت بحران به خصوص اقدامات موثر انجام شده جهت پیشگیری، آمادگی و مقابله با مخاطرات مختلف از جمله سیل مرداد ماه سال جاری مراتب تقدیر و تشکر خود را ابراز می نمایم. امیدوارم در تمامی شئونات زندگی و در انجام وظیفه در نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و منصور باشید.

متن تشکر از آتش نشان

متن تشکر از آتش نشانان برای مهار آتش

تلاش شبانه‌روزی و فداکاری آتش‌نشانان مؤمن و شجاع که همواره برای نجات جان و مال هم‌میهنان عزیز با شهامت و استواری جان خود را به خطر می‌اندازند، این‌بار موجب فرونشاندن حادثه آتش‌سوزی ساختمان شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی (وابسته به وزارت نیرو) گردید. اینجانب لازم می‌دانم از اهتمام و تلاش تمامی دست‌اندرکاران آن مجموعه به‌ویژه ستاد مدیریت بحران شهر تهران، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران و همچنین شهرداری منطقه6 که از ابتدای حادثه با حضور در محل و با به‌کارگیری نهایت توان خود برای مهار آتش و پذیرش خطرات احتمالی آن، کمر همت بسته و با اقدامات شایسته خود نقش مؤثر و ارزنده‌ای را ایفا نموده‌اند، صمیمانه قدردانی نمایم. موجب سپاسگزاری است که مراتب را به کلیه سازمان‌ها و همکاران دست‌اندرکار اعلام فرمایید. از خداوند متعال توفیق هرچه بیشتر همگان را در خدمت به هم‌میهنان عزیز مسألت دارم.

متن تشکر از آتش نشاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits