دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
کار جالب راک بعد از دزدی شکلات در ۱۴ سالگی!
7
دواین جانسون که تو سن 14 سالگی شکلات از یک فروشگاه محلی تو هاوایی دزدیده بوده حالا تصمیم گرفته جبران کنه.

مرد کچل کل عرضه شکلات های فروشگاه را خرید، هزینه خرید همه مشتریان آنجا را پرداخت کرد و به فروشندگان انعام داد. او خودشکلات ها را روی پیشخوان برای همه گذاشت.دواین امیدوار است که پس از این توبه، دیو شکلاتی سرانجام از جویدن روح او دست بردارد.

دواین جانسون / راک

دواین جانسون به فروشگاهی که در نوجوانی از آن شکلات دزدیده بود بازگشت.ستاره بلک آدام روز یکشنبه در اینستاگرام خود تصاویری از ورود خود به یک فروشگاه 7-Eleven در هاوایی و خرید تک تک نوارهای اسنیکرز به نمایش گذاشته شد.در توضیح ، دواین توضیح داد که او ناامید است تا "دیو شکلاتی" را که برای چندین دهه او را "جونده" می‌کرد، از بین ببرد."ما در سال 87 از هاوایی اخراج شدیم و بعد از این همه سال - من بالاخره به خانه برگشتم تا این اشتباه را برطرف کنم. من جهنم شکسته بودم، بنابراین هر روز از ساعت 7 تا 11 برای تقریباً یک ساعت، یک شکلات snickers را می دزدیدم. وقتی که 14 ساله بودم، در راه رفتن به باشگاه (sic)" او به یاد می آورد. "اسنیکرز تمرین پیش از روز من بود. همان کارمند هر روز آنجا بود و همیشه سرش را برمی‌گرداند و هرگز من را نمیگرفت. من در طول سال‌ها چند شیاطین بزرگ را تمرین داده‌ام (هنوز چند نفر باقی مانده‌اند) بنابراین می‌دانم که این یکی خیلی احمقانه به نظر می‌رسد، اما هر بار که به خانه در هاوایی برمی‌گردم و ساعت 7-11 رانندگی می‌کنم... همیشه می‌دانستم که باید بروم و این اشتباه را جبران کنم»

دواین جانسون / راک

هزینه خرید دواین 298 دلار (250 پوند) بود.و این هنرپیشه نمی توانست بیشتر از این هیجان زده باشد که در نهایت خود را نجات دهد."به عنوان یک امتیاز، مراقبت از همه کسانی که در 7-11 در آنجا بودم بسیار سرگرم کننده بود. حداقل کاری که می توانستم انجام دهم با توجه به تمام اقداماتی که قبلاً از اینجا دزدی می کردم. ما نمی توانیم تغییر کنیم. گذشته و برخی از کارهای احمقانه ای که ممکن است انجام داده باشیم، اما هر چند وقت یکبار می توانیم یک یادداشت لطف کوچک به آن موقعیت اضافه کنیم - و شاید لبخندی بزرگ بر روی چهره غریبه ها بیاوریم." .

دواین جانسون / راکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (7 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است