مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
شغل باورنکردنی شاهرخ خان قبل از شهرت!
18
قبل از اینکه شاهرخ خان بازیگر شود در چند آگهی تلویزیونی از جمله تبلیغ اولین کفش ورزشی ساخته شده در هند ظاهر شد. در آگهی قدیمی، این بازیگر در حالی که کفش های جدید را پوشیده است برای دویدن می رود.

هنگامی که شاهرخ خان بازیگر شد، در اواخر دهه 80 با مجموعه های تلویزیونی مانند فوجی و سیرک شروع کرد. هنگامی که او مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، شروع به ظاهر شدن در تبلیغات کرد. این بازیگر تازه کار همچنین موفق شد برای خودش یک تبلیغ تلویزیونی برای اولین کفش ورزشی ساخته شده در هند ایجاد کند. فیلم این تبلیغ در اوایل دهه 90 در اینستاگرام منتشر شده است و نوستالژی را برای بسیاری از طرفداران برانگیخته.

شغل باورنکردنی شاهرخ خان قبل از شهرت

اکانت اینستاگرام Bollywoodirect آگهی قدیمی را با عنوان شاهرخ خان قبل از پادشاه شدن به اشتراک گذاشت. این آگهی که با آهنگ Eye of the Tiger از فیلم سیلوستر استالونه محصول 1982 Rocky III تنظیم شده است، بازیگر را در حالی که کفش های جدید پوشیده است و در حال دویدن است. با برداشتن کفش‌های سفید جدید از جعبه‌اش، بازیگر نشان داده می‌شود که در حال آماده شدن با وسایل تمرینی خود، با هدبند، تی‌شرت آبی و شورت است.

شغل باورنکردنی شاهرخ خان قبل از شهرت

اما در 9 سال اول بازیگری، نزدیک به 15 برند را تایید کرد و در بیش از 45 آگهی تلویزیونی دیده شد. او در کتاب شاهرخ کن گفت: به عنوان یک ستاره، معتقدم دروازه های بازیگران دیگر را برای تبلیغات باز کردم. با تایید این همه محصول برای ستاره هایی که تبلیغات می کنند، احترام به ارمغان آوردم.

شغل باورنکردنی شاهرخ خان قبل از شهرت

در اینجا می توانید کلیپ این تبلیغ قدیمی را ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (18 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است