دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
طول انگشت شما ویژگی های شخصیتیتان را نشان می دهد!
10
بررسی کنید طول انگشت اشاره و انگشت حلقه شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد؟

طول انگشتان شما یک ویژگی عالی برای مطالعه شخصیت یک فرد است. برای شروع، ما آناتومی دست خود را می‌دانیم که با انگشت شست، انگشت اشاره، انگشت میانی، انگشت حلقه و انگشت کوچک شروع می‌شود. از نظر بیولوژیکی، سطوح بالای تستوسترون با انگشت اشاره کوتاهتر مرتبط است. این بدان معناست که شما به عنوان جنین در رحم در معرض مقدار بیشتری تستوسترون قرار داشتید. در حالی که مطالعات روانشناختی نشان داده اند که طول انگشت شما شگفتی های کمی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد.

تست شخصیت / شخصیت شناسی

1 انگشت اشاره بلندتر از شخصیت انگشت حلقه: اگر انگشت سبابه شما از انگشت حلقه بلندتر است، پس شما رهبری هستید که سریع کنترل هر موقعیتی را به عهده می گیرید. شما فردی با اعتماد به نفس و مدبر هستید که در پیشروی می درخشید. همچنین مشخص شده است که شما مدبر هستید و در مشاوره دادن بسیار خوب هستید. شما یکنواخت هستید. شما از آن دسته ای نیستید که از روی هوس تصمیم بگیرید. شما فردی تحلیل گر، هدف گرا و دوراندیش هستید. مردم به دنبال پاسخ های درست از شما هستند. شما نسبت به اعمال خود نیز کاملاً محتاط هستید زیرا معمولاً تأثیر زیادی بر افرادی که شما را دنبال می کنند دارند.

2 انگشت اشاره و انگشت حلقه شخصیت با طول یکسان: اگر انگشت سبابه و انگشت حلقه شما یکسان هستند، پس شما فردی هستید که زندگی متعادلی دارید. شما فردی دلسوز، وفادار، ملایم و منظم هستید. شما حال و هوای گرمی به شما می دهید که به شنونده خوبی نیز معروف است. از کمک به دیگران و گوش دادن به مشکلات آنها لذت می برید. دیگران در حضور شما احساس راحتی، شناسایی و قدردانی می کنند. شما بیشتر در انرژی صلح آمیز یافت می شوید. مردم نیز به سمت شما کشیده می شوند و بیشتر با عمیق ترین رازهای خود به شما اعتماد می کنند.

3 انگشت حلقه بلندتر از شخصیت انگشت اشاره: اگر انگشت حلقه شما بلندتر از انگشت سبابه شما باشد، اعتماد به نفس بالایی دارید. شما فردی بسیار حساب شده هستید که با رویکردی عملگرایانه و منطقی نسبت به مسائل رهبری می کنید. شما یک ذهن استراتژیک دارید. شما در یک چیز گیر نمی کنید. به ندرت می توان یافت که شما را با مشکل یا مانعی منصرف کند. اگر راه حل اول شکست بخورد، معمولاً یک طرح پشتیبان یا یک راه حل جایگزین دارید. شما همچنین شخصیت جذابی دارید و در بین جنس مخالف کاملاً محبوب هستید. شما طبیعتی دلسوز دارید. مطالعات نشان داده است که مردانی که انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره دارند، طبیعتی سازگار و قابل دسترس دارند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (10 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits