مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
شباهت باورنکردنی بازیگر سریال شاهماران به ۴ برادرش!
4
مرت رمضان دمیر بازیگر اهل ترکیه که این روزها با سریال شاهماران بر سر زبان ها افتاده است ۴ برادر دارد که شباهت زیادی به او دارند.

او با بازی در سریال‌های «Çiplak» در سال 2020، معلم (The Teacher) در سال 2020 و زمان مرگ(Olum Zamani) در سال 2021 شناخته شده است.

مرت رمضان دمیر /بازیگر مرد ترک

در این کلیپ تمام برادران مرت رمضان دمیر را می توانید ببینید.


مرت رمضان دمیر /بازیگر مرد ترک

مرت رمضان دمیر «Mert Ramazan Demir» بازیگر اهل ترکیه و متولد سال 1998 است. او از سال 2020 حرفه‌ی بازیگری را به صورت جدی آغاز کرد. او در سریال معلم که سال گذشته از شبکه FOX به نمایش درآمد به شهرت رسید. از دیگر فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آن‌ها حضور دارد می‌توان به زمان مرگ و بشقاب پرنده اشاره کرد.

مرت رمضان دمیر /بازیگر مرد ترک

سریال شاهماران نتفلیکس در رابطه با یک افسانه است. ‌شاه‌سو برای یک سخنرانی به آدانا می‌رود، این فرصت عالی برای مواجهه با پدربزرگش است. اما خیلی زود او خودش را درون یک افسانه پیدا می‌کند.
شاه‌ماران (به کُردی شاماران؛ Şahmaran/Şamaran)، موجودی افسانه‌ای از ایران باستان که بعد از سقوط ساسانیان تنها در میان کردها رایج می‌ماند. این موجود در تصاویری که هم‌اکنون بازنمایی‌هایی از آن در مناطق مختلف کردستانِ ایران، ترکیه، سوریه و عراق به صورت نقاشی، مجسمه، هنر روی پارچه و گلدوزی و غیره یافت می‌شود، در هیبت نیم زن و نیم مار ترسیم شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.3 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است