مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی!
1
شرکت سازنده سری بازی‌های CallOfDuty: Modern Warfare ۲،حضور لیونل مسی، نیمار و پوگبا را در به روز رسانی بعدی این بازی تایید کرد.فقط فیس خشن مسی😂

چند وقتی است که شایعات به کراس‌اوور فوتبالی کال آو دیوتی اشاره دارند و تصاویری در توییتر منتشر شده که اسکین‌های ارتشی از دو بازیکن مشهور به نام‌های نیمار و پل پوگبا را نشان می‌دهند. نام اپراتورهای منتشر نشده مدرن وارفر ۲ نیز چندی پیش از داده‌های بازی استخراج شده بودند که عبارتند از: آکسل، کانر، کلاوس، لونا، مسی، نیمار، پوگبا، رز، ریس .

مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی

این دنباله مانند نسخه سال ۲۰۱۹ بی‌رحم، وحشتناک، تلخ، بی‌امان و شجاع است. سیستمی نیز در این عنوان وجود دارد که فضای سنگین و تاریک بازی را تکمیل می‌کند. به نظر می‌رسد که استودیو سعی در روایت داستانی خاکستری دارد که هیچ برنده‌ای نخواهد داشت و احتمالا به چرخه طاقت فرسای جنگ علیه مواد مخدر اشاره دارد.

مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی

سه ستاره فوتبال، لیونل مسی، نیمار و پل پوگبا در جدیدترین بازی Call of Duty برای خرید در دسترس هستند. این سه بازیکن به سادگی شخصیت‌های زیبایی هستند که گیمرها می‌توانند هم در Modern Warfare 2 و هم در Warzone 2 از آنها استفاده کنند.اضافه شدن لیونل مسی جدیدترین مورد است. این بازیکن آرژانتینی در 29 نوامبر به بازی پیوست. پل پوگبا و نیمار از قبل در بازی حضور داشتند. هر کدام دارای مضامین پیرامون پخش کننده هستند، از جمله رنگ ها، نام مستعار و اعداد.

مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی

به عنوان مثال، آخرین نسخه از لیونل مسی، با دو طرح اسلحه (تفنگ های سفارشی با ضمیمه ها و کارهای رنگ آمیزی) در بالای موارد دیگر از جمله خود مسی ارائه می شود. نام نقشه‌های سلاح «رعد آبی» است که ادای احترامی به رنگ آبی آسمانی او با آرژانتین است. مورد دیگر "کک اتمی" است، نام مستعار برای بازیکن کوتاه قد که به سادگی با مهارت های دریبل خود حریفان را آزار می دهد.

مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی

بسته هر شخصیت همچنین دارای یک «حرکت پایانی» است. این چیزی است که کاربران درون بازی از آن برای از بین بردن حریفان با سبکی استفاده می‌کنند. به طور مناسب، از آنجایی که این سه شخصیت بازیکنان فوتبال هستند، هر یک از حرکات پایانی مرتبط با بازیکن شامل استفاده از پاها بود.هر یک از بسته های باز کردن قفل شخصیت ها 2400 امتیاز Call of Duty است. از نظر پول واقعی، حدود 24 دلار است. با این حال، این بازی یک بسته 2400 COD Point را به قیمت 20 دلار به فروش می رساند.

مسی، نیمار ، پوگبا در بازی کال اف دیوتی

Call of Duty در واقع در مورد آوردن افراد مشهور زندگی واقعی به بازی ها سابقه ای دارد. یکی از اولین تلاش های قابل توجه در Call of Duty Black Ops در سال 2010 بازگشت. ریچارد نیکسون، جان اف کندی، رابرت مک نامارا و فیدل کاسترو گزینه هایی در سطح Call of Duty Zombies بودند.سپس، در سال 2020، اسنوپ داگ، رپر، گزینه ای به عنوان یک شخصیت قابل دانلود بود، به همان صورتی که مسی، نیمار و پوگبا در Call of Duty فعلی حضور دارند.البته هر یک از این بازیکنان در بازی های ویدیویی فیفا نیز به عنوان بازیکنان سنتی فوتبال ظاهر می شوند.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است