مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
نحوه ، کاربرد و زمان مصرف قرص داکسوپیل + عوارض جانبی که به همراه دارد!
2
زمان مطالعه: 4 دقیقه
قرص داکسوپیل و ممنوعیت هایی برای مصرف این دارو : در این مطلب شما را با قرص داکسوپیل و عارضه هایی که این دارو با خود به همراه دارد برای شما بررسی می کنیم و شما می توانید اطلاعات بسیار خوبی در مورد این دارو بدست آورید.

قرص داکسوپیل از مشهورترین داروهایی می باشد که برای درمان مشکلات جنسی به کار می رود. در واقع این دارو کمک می کند تا به راحتی انزال زودرس از بین رفته و مشکلات این مدلی را از بین خواهد برد. در ادامه اطلاعات کاملی از این دارو را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اطلاعات دارویی قرص داکسوپیل

داکسوپیل از دارو های بسیار خاصی می باشد و برای این که بتوانید مشکلات جنسی خود را از بی ببرید بهتر است زیر نظر متخصص از این دارو استفاده کنید. این دارو حاوی مقادیری از داپوکستین می باشد و می تواند سطح ملاتونین را در بدن افزایش دهد. در واقع این هورمون می تواند به راحتی زمان انزال را دور تر نماید و از این طریق مشکل بسیاری از افراد رفع خواهد شد.

 قرص داکسوپیل

موارد استفاده قرص داکسوپیل

از این دارو معمولا برای افراد بالای ۱۸ سال و زیر ۶۴ سال مورد استفاده قرار می گیرد و این دارو می تواند کنترل فرد را برای زمان انزال افزایش دهد و دارای اثر گذاری بسیار سریعی می باشد. این دارو همچنین می تواند استرس و پریشانی افراد را که به دلیل مشکلات جنسی ایجاد می شود را از بین ببرد.

نکات مصرفی قرص داکسوپیل

یادتان باشد که از این دارو روزانه یک عدد مورد استفاده قرار بدهید.
قرص را در حین مصرف نشکسته و یا نجوید.
استفاده از این دارو بدون غذا و یا با غذا مشکلی ندارد.
بهتر است این دارو را با دز ۳۰ میلی گرم در روز شروع نمایید.
اگر زیر نظر متخصص از این دارو استفاده کنید بهتر است و می توان دز آن را تا حدودی که پزشک صلاح ببیند تغییر دهید.

فواید قرص داکسوپیل

داکسوپیل و عوارض آن

هر داروی شیمیایی دارای عارضه های بسیار زیادی می باشد و بهتر است با عارضه های این دارو نیز آشنا باشید در غیر این صورت نمی توانید به موقع برای درمان اقدام نمایید. عارضه های این دارو عبارتند از :

بعد از مصرف این دارو امکان داشتن سرگیجه و تاری دید وجود دارد از این رو بهتر است سعی کنید کار های سنگین انجام نداده و از رانندگی کردن بپرهیزید.
این دارو را برای عارضه های شناخته نشده اش باید زیر نظر متخصص مورد استفاده قرار دهید و به هیچ عنوان دز دارو را نباید سر خود افزایش دهید.
این دارو را باید به همراه الکل مورد استفاده قرار دهید در غیر این صورت امکان بروز عارضه های جانبی وجود دارد و ممکن است دچار خستگی مفرط شوید.

کاربرد قرص داکسوپیل

ممنوعیت های مصرفی

این دارو دارای یک سری ممنوعیت های استفاده می باشد از این رو بهتر است با آن ها آشنا باشید.

داشتن حساسیت به این دارو یا داروهای مشابه
داشتن سابقه غش
نارسایی های کبدی
استفاده از داروهای ضد افسردگی مانند تریپتوفان و ترامادول
استفاده از داروهای ضد میگرن
داروهای ضد فشار خون
داروهای ضد عفونت های قارچی مانند فلوکونازول
داشتن سابقه لخته شدن خون

موارد مصرف قرص داکسوپیل + عوارض

کاربرد های داکسوپیل

جالب است بدانید که این دارو دارای لاکتوز می باشد و افرادی که به لاکتوز حساس می باشند بهتر است از آن استفاده نکنند و همچنین افرادی که افت شدید فشار خون دارند نیز به هیچ عنوان نباید از این دارو استفاده کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (2 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است