دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
لباس عجیب و غریب کری سانتیاگو ملکه زیبایی آمریکا !
79
کری سانتیاگو با زیبایی منحصر بفردش در یکی از مسابقات زیباترین زنان با لباس پرنده شاهین ظاهر شد و نظر بینندگان را جلب کرد .

هنگامی که دبانجالی کامسترا، اولین خانم جهان امارات متحده عربی، برای دور لباس ملی مسابقه روی صحنه رفت، لباسی با الهام از شاهین از طراح فیلیپینی کری سانتیاگو پوشید که به درستی به عنوان عجیب ترین لباس شناخته شد.

کامسترا به The National گفت: «من به دنبال طراح بودم که اهمیت لحظه و اهمیت آن را درک کند. ما بالاخره تصمیم گرفتیم با کری سانتیاگو، طراح فیلیپینی برویم. فیلیپینی‌ها کارهای شگفت‌انگیزی با نمایش‌های مجلل انجام داده‌اند، چه روی صحنه باشد و چه در طراحی لباس. و کری در دستکاری پارچه و لباس‌سازی عالی است.

لباس عجیب و غریب کری سانتیاگو ملکه زیبایی آمریکا !

کامسترا مدتی در دبی و سه سال در بیروت کار کرد. او از پایتخت لبنان به عنوان یکی از الهام بخش ترین شهرهای جهان در کنار پاریس و دهلی نو یاد می کند.

او همچنین با مسابقات زیبایی کاملا آشناست ، زیرا در طول سال ها برای شرکت کنندگان فیلیپینی چندین مسابقه لباس پوشیده است. او لباس‌های Miss Universe Philippines 2019، Gazini Ganados را طراحی کرد، اما زمانی که مخالفان در اینترنت، انتخاب‌های سبک او را زیر سوال بردند، بسیار معروف بود.

کامسترا

او در یک پست طولانی در فیس بوک در نوامبر 2019، نوشت: «اجازه دهید تکرار کنم، مد هرگز مربوط به مسابقات زیبایی نیست و نخواهد بود. مد حول آن نمی چرخد.»

لباس عجیب و غریب کری سانتیاگو ملکه زیبایی آمریکا !این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (79 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !