مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
ویشکا آسایش با پارتی بازی قطام شد !!
15
ویشکا آسایش چگونه قطام شد ؟ ببینید !!

ویشکا آسایش که نه تنها در سریال های تاریخی و مذهبی بلکه در فیلم های طنز نیز درخشیده است، در برنامه ای از نحوه انتخاب شدنش برای سریالی که در دهه هفتاد به سریال قطام نیز شهرت یافته بود و سکوی پرتابی برای بازیگر سریال پرده نشین محسوب می شد گفت :

قطام

والا قطام دیگه فکر کنم داستانش رو همه می دونن ولی خب قضیه قطام اینه که دایی من مازیار پرتو که خدا رحمتش کنه مشغول فیلمبرداری امام علی (ع) بودند و کلا هم بسیار آدم سختگیری بودند و از خانواده اصلا دوست نداشتند که کسی توی سینما وارد بشه.

من هم تا به اون روز انقدری تو کارهای دایی واقعا نه فضولی می کردم و نه خیلی دنبال می کردم یعنی اصلا توی یک دنیای دیگه بودم واینکه دلم می خواست دیپلمم رو گرفتم برم لندن تحصیل کنم، منتظر ویزا بودم و بعد یه روز دایی من اومد منزلمون، فکر می کنم ماه مهر بود.

به من گفت ویشکا فیلم بازی می کنی و منم چون همیشه با داییم شوخی می کردم و شوخی داشتم، گفتم چرا که نه معلومه که بازی می کنم، گفت باهات شوخی ندارم و خیلی باهات جدی ام، حالا من دارم شوخی تمام مدت می کنم و به قول معروف داییم رو دست می ندازم، هی میگه شوخی ندارم، من می گم من خیلی جدیم و حتما می خوام فیلم بازی کنم.

تلفن رو برداشتن و شماره گرفتن و گوشی رو دادند به من و گفتن بیا با دستیار کارگردان صحبت کن، پشت خط آقای شریفی نیا بودند، من گفتم خب حالا اینا همش شوخیه دیگه و تموم میشه و داییم میگه برو خونه ات.

بعد روز دوشنبه ای رو قرار گذاشتن برای تست گریم، منم گفتم خب باشه حالا میرم یه تست گریم، من و مادرم رو ماشین فرستادن دنبالمون رفتیم شهرک سینمایی کلی هم تو راه خندیدیم، حالا میریم یه تست گریم تموم میشه، بر می گردیم خونه.

بعد اونجا رسیدیم اتفاقا دو تا خانم بسیار جذاب هم اونجا بودند که قشنگ یادمه یکیشون چشم و ابرو مشکی و موها مشکی و مامانم یه نگاه به من کرد و گفت تو رو واسه چی آوردن، گفتم می خندیم حالا یه گریمی اتفاق می افته و بر می گردیم.

عکس گرفتند و تموم شد، سه روز بعد گفتند که انتخاب شدی و من تازه گفتم من شوخی کردم. یه هفته ای گویا تست بازی می گرفتند ولی به من نگفتند و گفتند انتخاب شدی و بعد سکانس های خیلی سختی رو نمی گرفتن، دیگه اتفاق افتاد.

قطام

قطام

قطام

قطام

ویشکا آسایش بازیگر و طراح لباس و صحنه متولد 16 آبان 1351 در تهران است. او متاهل بوده و نام همسرش رضا قبادی می باشد، حاصل ازدواج این زوج پسری به نام گیو است که متولد سال 1384 می باشد.

قطاماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (15 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است