دلگرم
امروز: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
استارتاپی نو در حوزه فروش سگ
5
زمان مطالعه: 7 دقیقه
کلید خرید یک توله سگ مناسب یافتن یک پرورش دهنده خوب است. یکی از مهم ترین عواملی که قبل از خرید سگ باید به آن توجه کرد سلامت جسمی و روانی سگ است.

در سال‌های اخیر کسب و کارهای اینترنتی رشد قابل توجهی داشته‌اند و آمارها از رشد تعداد کسب و کارهای آنلاین در طی 4 سال گذشته خبر می‌دهند. در حال حاضر بیش از چندین میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند و فرهنگ خرید اینترنتی به لطف سایت هایی مانند اسنپ ، دیجی کالا ، تپسی و .... تا حد زیادی در میان مردم جاء افتاده است. در چنین شرایطی، کسب و کارهای سنتی نیز به اهمیت حضور در فضای آنلاین پی برده‌اند.

کسب و کارهای اینترنتی و سنتی، تحت تأثیر پاندمی کرونا، هر یک به نحوی دستخوش تغییر شده‌اند. با شروع موج اول کرونا در اواسط اسفند سال گذشته، شاهد رشد، در فروش اینترنتی بوده ایم. برخلاف انتظار، موج دوم و سوم قوی‌تر از قبل از راه رسیدند و حالا فرهنگ خرید اینترنتی کاملاً در بین مردم رواج پیدا کرده است. در چنین شرایطی کسب و کارهای سنتی نیز با سرعت بیشتری در حال ورود به فضای آنلاین هستند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا سایتی را به شما معرفی کنیم که به تازگی در حوزه فروش سگ فعالیت می کند.

پت فایل، بزرگترین مرکز فروش سگ

کلید خرید یک توله سگ مناسب یافتن یک پرورش دهنده خوب است. زیرا یک پرورش دهنده خوب شما را با بهترین سگ با توجه به شرایطتتان اشنا می کند و بدون سوال ، گواهینامه ها و تاییدیه های دامپزشکی را برای تایید سلامت به شما ارائه می دهد. پرورش دهنده باید قبل از این که به درامد توجه داشته باشد ، به قرار دادن توله در خانه های مناسب توجه کند. بنابراین باید نسبت به پرورش دهندگانی که فقط نکات خوب در مورد نژاد به شما می گویند تامل کنید و در خریدتان توجه فرمایید.

پت فایل بزرگترین مرکز فروش سگ و توله سگ است، از سگ های نگهبان گرفته تا سگهای پاکوتاه را با تضمین قیمت به شما معرفی می کند. انتخاب یک سگ آپارتمانی و یا سگ نگهبان کار پیچیده ای است. زیرا که احتیاج به داشتن اطلاعات فراوان در رابطه با ویژگی های آن ها وجود دارد. وب سایت پت فایل که بزرگ ترین مرکز فروش سگ به صورت آنلاین در ایران است، در وبلاگ خود اطلاعات کافی درمورد تمام خصوصیت نژادهای مختلف را قرار داده است.

تمامی سگ هایی که توسط این وب سایت به فروش می رسد تاییدیه دامپزشکی دارند. به همین جهت یکی از نگرانی هایی که غالباً علاقه مندان قبل از خرید دارند، حل خواهد شد. به طور کلی می توان گفت که یکی از الزاماتی که برای این مجموعه وجود دارد، سلامت جسمی و روانی سگ هاست. به همین دلیل قبل از فروش، سلامتی آن ها کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و اطلاع رسانی می شود.

لازم به ذکر است که فروش سگ در شرکت پت فایل به صورت تحویل فوری انجام شده و هیچگونه خلل و دیرکردی ندارد. در رابطه با قیمت نیز می توان گفت که این شرکت با قیمتی منصفانه و ارائۀ خدمات برتر به فروش سگ می پردازد. با مراجعه به وب سایت پت فایل می توانید از قیمت و نژادهای موجود مطلع شوید. باید بدانید که خرید سگ پاکوتاه و همچنین خرید سگ نگهبان در نژادهای مختلف توسط پت فایل امکان پذیر شده است.

چرا نگهداری از سگ توصیه می شود؟

نگهداری از یک یا چند حیوان خانگی مخصوصاً سگ می تواند یک تجربۀ بی نظیر برای افراد باشد. دلایل زیادی وجود دارد که چگونه وجود یک سگ در خانواده باعث زیباتر شدن زندگی می شود. به طور مثال اختصاص دادن زمانی از روز و بازی کردن یا یک سگ یا توله سگ سبب می شود خیلی از افکار منفی از شما دور شود و بیشتر احساس آرامش کنید.

نگهداری از یک سگ برای خانواده هایی که بچۀ کوچک دارند در خیلی از کشورها توصیه می شود. این توصیه بنابر علت های مختلفی است. دلایلی مانند این که بچه هایی که با یک سگ خانگی بزرگ می شوند معمولاً کمتر از سایر بچه ها به آلرژی و یا بیماری اگزما مبتلا می شوند. همچنین خیلی اوقات ویدئوهایی دیده ایم که چگونه یک سگ تربیت شده از کودکان مراقبت و پرستاری می کنند.

علاوه بر این ها سگ ها به دلیل ویژگی هایی مانند وفاداری و اعتماد به صاحبشان می توانند بهترین دوست افراد باشند. خیلی اوقات به کسانی که تنها زندگی می کنند توصیه می شود که از یک حیوان خانگی مانند سگ که وفادارای بیشتری دارد نگه داری کنند تا احساس تنهایی در آن ها کاهش یابد. همانطور که می دانید سگ های تربیت شده بسیار می توانند به انسان ها کمک کنند. در دنیا سگ هایی را تربیت می کنند که می توانند همپای انسان ها در یک فیلم بازی کنند و یا به عنوان پرستار بچه های کوچک، برای کمک به نابینایان و همپنین غریق نجات آموزش ببیند.

فروش سگ های نگهبان

علاوه بر سگ های آپارتمانی، فروش سگ نگهبان نیز بسیار در دنیا رایج است. بعضی از نژاد سگ ها از سال های قبل به عنوان سگ نگهبان به انسان ها کمک کرده اند. سگ نگهبان به سگ هایی گفته می شود که نسبت به قلمرو خود بسیار حساس هستند. تمام نژادهای سگ نگهبان زمانی که با یک غریبه در قلمرو خود مواجه می شوند رفتاری تهاجمی دارند.

البته این به معنای خطرناک بودن آن ها برای صاحبانشان نیست. زیرا که آن ها پس از آن که تربیت می شوند نسبت به صاحب خود وفادار هستند. لازم به ذکر است که بهداشت این سگ ها مانند سایر سگ ها بسیار اهمیت دارد.بسیاری از سگهای نگهبان برجسته در حال حاضر به عنوان سگهای مزرعه شروع به کار کردند ، اما به تدریج به نژادهای نگهبان تبدیل شدند. سگهای نگهبان فقط به ماستیف ها محدود نمی شوند.به طور مثال می توان از نژادهای الابای، دوبرمن، سرابی، کن کورسو، داگوارژانتینو، ژرمن شپرد و روتوایلر به عنوان سگ های نگهبان نام برد.اگر بدنبال خرید سگ نگهبان با اصالت هستید به صفحه فروش سگ نگهبان مراجعه کنید.

این نژادها به دلیل قدرت و اندازه نیاز به آموزش ، معاشرت مناسب و مداوم دارند.

سگ نگهبان

فروش سگ های پاکوتاه

فروش سگ های پاکوتاه چند سالی است که در ایران رایج شده است. این سگ ها معمولاً به دلیل چثۀ کوچک مناسب نگهداری در آپارتمان هستند. البته اندازۀ کوچک آن ها دلیل کافی برای این موضوع نیست. زیرا که ممکن است بسیاربازیگوش بوده و یا سر و صدای زیادی داشته باشند.

نژادهای مختلفی از سگ های پاکوتاه موجود است. پس از بررسی ویژگی های ظاهری و همینطور رفتاری می توان انتخاب کرد که کدام یک مناسب تر است. به طور مثال می توان از نژادهای پامرانین، مالتیز، شیتزو، بولداگ انگلیسی، یورکشایر، وست هایلند تریر و بولداگ فرانسوی به عنوان سگ های پاکوتاه نام برد.

آیا می دانید سگهایی که پاهای کوتاه دارند، دچار یک جهش ژنتیکی شده اند؟ جالب اینکه این تغییر صدها سال پیش اتفاق افتاده است!

این جهش ژنتیکی که منجر به کوتاه بودن پا سگها می شود هنوز توسط دانشمندان متخصص و دامپزشکان مورد مطالعه قرار می گیرد. سگهایی که پاهای کوتاه دارند ، فاقد پروتئین خاصی هستند که به اندام آنها اجازه می دهد تا رشد کنند ،در نژادهای خاص ، این کسری با کلسیفیکاسیون در صفحات رشد تکمیل می شود ، چیزی که به عنوان "کوتاهی نامتناسب" شناخته می شود.

سگ پاکوتاه

سلامت سگ، مهمترین اولویت

یکی از مهم ترین عواملی که قبل از خرید سگ باید به آن توجه کرد سلامت جسمی و روانی سگ است. گاهی افراد پس از خرید و نگهداری از یک سگ متوجه بیماری های متعددی در آن می شوند. در صورتی که این بیماری ها عموماً در زمان مناسب قابل درمان هستند. پس حتماً قبل از خرید به این موضوع توجه کنید.

نکته : پرورش دهندگان خوب از سوالات شما در مورد خلق و خو ، مجوزهای بهداشتی ، و شرایط زندگی سگ ها استقبال می کنند.یک پرورش دهنده باید در طول زندگی سگ شما منبع اطلاعاتی مناسبی را در اختیارتان قرار دهد.

پت فایل یک نام‌آشنا و محبوب در زمینهٔ فروش سگ و توله سگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره 09224884828 تماس بگیرید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (5 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید