دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود!
12
محبوب ترین عکس جغد خیس که در میم ها استفاده می شود، که جغدی خیس را با چهره ای خسته یا بدخلق نشان می دهد، توسط عکاس و یوتیوبر دیوید هافمن گرفته شده است.

در 29 مارس 2022 او در کانال YouTube خود پستی در انجمن منتشر کرد و عکس را همراه با پیشینه آن به اشتراک گذاشت و نوشت: "مشترکین، اعضا و حامیان عزیز: دیروز پس از بیش از سه ماه بدون باران اینجا در کالیفرنیای شمالی، باران بارید. و من و همسرم تصمیم گرفتیم بیرون برویم و در آن قدم بزنیم. همه می دانند که چقدر می تواند احساس بدی داشته باشد و چقدر فوق العاده است. می توانم احساس کنم. ما به اسلاو الخورن رفتیم و هیچ کس آنجا نبود. سکوت. به جز باران. ما وسایل باران مان را پوشیده بودیم. اما من کلاهم را برداشتم و مثل این جغد بیچاره خیس شدم. و بعد، خیلی زود هواشناسی و مردم منابع آب می گویند، متوقف شد و این ابرهای سفید پف کرده وجود داشت که بسیار زیبا بودند. پرندگان شروع به آواز خواندن کردند. خیلی آهسته حرکت می کرد پر از مردم بود پرنده ها بر سر آن فریاد زدند با صدای بلند و قطار رفت و دوباره ساکت بود به جز چند قطره باران و آواز خواندن پرندگان.

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

در 24 مه 2021، TikToker ویدیویی را پست کرد که در آن ترس از جغدهای خیس را نشان می‌دهد و دو تصویر از جغدهای خیس را نشان می‌دهد که در عرض 10 ماه بیش از 2 میلیون بازدید به دست آورده است.

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

در 16 ژوئن، کاربر killue Tumblr تصویر جغد خیس به ظاهر خسته را منتشر کرد که در طی نه ماه بیش از 11000 یادداشت به دست آورد.

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشود

در 13 آگوست 2021، iFunny userrandomshit20 پس از پست شدن در /r/whatisthisanimal، میمی را با استفاده از اسکرین شات از جغد پست کرد و آن را با یک مرد مطلقه مقایسه کرد و در طی هفت ماه بیش از 12400 لبخند به دست آورد .

وقتی یک جغد خیس سوژه عکاس میشوداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (12 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است