دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
هوآوی به زودی یک ساعت هوشمند با هدفون هایی که زیر نمایشگر تاشو پنهان می شود عرضه میکند!
0
ویدئویی تازه‌فاش‌شده ساعت هوشمندی از هواوی را نشان می‌دهد که با بازکردن ساعت، دو هدفون درون ساعت قرار گرفته است. واچ‌بادز هواوی (Huawei Watch Buds) پوشیدنی هوشمند جذاب دو در یکی است که در ویدئویی کوتاه نشان داده شده است.

واچ‌بادز هواوی (Huawei Watch Buds) پوشیدنی هوشمند جذاب دو در یکی است که در ویدئویی کوتاه نشان داده شده است. این اولین‌باری است که ساعت هوشمندی با این طراحی درمعرض دید عموم قرار می‌گیرد؛ هرچند هنوز رسماً معرفی نشده است. به‌گزارش huaweicentral براساس ویدئویی کوتاه، واچ‌بادز هواوی طراحی شبیه به سری Watch GT 3 شرکت خواهد داشت. باوجوداین، درون ساعت دو هدفون قرار گرفته است.

هوآوی /ساعت هوشمند

برای دسترسی به هدفون، ابتدا باید ساعت هوشمند را از سمت پایین باز کنید و درست مانند یک جعبه یا چمدان به‌سمت بالا ببرید. در داخل آن، دو هدفون استوانه‌ای وجود دارد. از سوی دیگر، هیچ طرح خاصی روی هدفون‌ها وجود ندارد و بسیار کوچک هستند. همان‌طورکه در ویدئو می‌بینید، جایگاهی برای قرارگیری آن‌ها وجود دارد.

هوآوی xساعت هوشمند

هوآوی /ساعت هوشمند

ساعت مذکور از سیستم‌عامل HarmonyOS پشتیبانی خواهد کرد. واچ‌بادز هواوی بی‌شک ساعت هوشمند جذابی خواهد بود و ویدئو فاش‌شده ما را بیشتر هیجان‌زده کرده است. هواوی جزئیات خاصی از زمان عرضه‌ی ساعت هوشمند جدیدش فاش نکرده است؛ اما باید منتظر دسترسی به اطلاعات بیشتر باشیم.

هوآوی /ساعت هوشمند

این ویدئو نشان می‌دهد که ظاهراً یک دکمه‌ی فشاری در سمت بالای ساعت هوشمند قرار دارد. پس از فشار‌دادن، می‌تواند قفل را باز کند تا داخل آن نمایان شود. باوجوداین، ساعت ساده است و هیچ افزایش درخورتوجهی در عرض آن دیده نمی‌شود.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است