دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
اینم یه ترفند برای اونایی که تو خونه گربه شیطون دارن!
19
از آن جایی که شرایط نگهداری گربه ها تقریباً آسان و راحت است و هم چنین گربه ها حیوانات دوست داشتنی و بامزه ای هستند، خیلی از افراد در سراسر دنیا که شامل ایران نیز می‌ شود، تمایل دارند تا یکی از این حیوانات زیبا را به سرپرستی قبول کنند.

در روایات مختلفی از پیامبر اکرم (ص) آمده است که ایشان گفته اند وجود گربه در خانه باعث برکت می‌ شود. هم چنین باید افزود که نگهداری از این حیوانات زیبا در خانه به خودی خود از نظر شرعی اشکالی ندارد و گناه به شمار نمی رود و در هیچ جای اسلام گفته نشده است که نگهداری از گربه حرام است و یا باعث مشکل می شود. حتی خیلی از ائمه حمایتشان را از این حیوانات دوست داشتنی در سخنانشان اعلام کرده اند.

 ترفند / گربه شیطون

اگر خانه شما حیاط دار است و می خواهید از پت خود در حیاط نگهداری کنید، بهتر است که قوانین مهم برای نگهداری پت در حیاط را بدانید و آن ها را رعایت کنید. هم چنین مکان مخصوصی را برای حیوان خود در حیاط درست کنید تا در هوای گرم و یا سرد آن مکان از حیوان شما محافظت کند.

 ترفند / گربه شیطون

در دین اسلام نگهداری از این حیوانات زیبا در منزل مشکلی ندارد و هم چنین یکی از امامان می‌ فرمایند: منزل انسان ها نباید خالی از 3 چیز باشد که آن ها موجب آبادانی منزل می شوند که این سه چیز شامل گربه، کبوتر و خروس می باشد. جالب است که بدانید برخی از افراد به نگهداری گربه نوروزی که گونه ای شاپرک است، می پردازند.

در این کلیپ ترفند جالبی برای کسانی که گربه دارند آموزش داده شده است.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (19 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است