دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
طلسم قوی مهر گیاه : برای افزایش عشق و محبت بین زن و شوهر
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مهرگیاه از گیاهان کهن و اسطوره‌ای است که باور به پیدایش انسان از آن و خاصیت مهرزایی و عشق‌آفرینی‌اش پدیده‌ای جهان شمول است. در اعصار مختلف مردم برای این گیاه قدرتهای جادویی و مرموز قائل بوده‌اند.

دعا و طلسم مهر گیاه جهت مطیع کردن شوهر

مهر گیاه جهت مطیع کردن شوهر را قرار داده ایم. از جمله اعتقادات و باورهای قدیمی زنان کرمانی این بوده است که مهر گیاه محبت و علاقه شوهر را زیاد می کند و مرد مطیع همسرش می گردد و اگر مردی را می دیدند که مطیع امر همسرش است نقل می کردند که خانم مهر گیاه همراه خود دارد.

از جمله اعتقادات و باورهای زنان کرمانی، در گذشته این بود که مِهر گیاه، عشق و علاقه ی شوهر را نسبت به همسر زیاد می کند، بر این اساس هر وقت مردی را می دیدند که به طور تام و تمام از همسرش تمکین و اطاعت می کند، می گفتند «زنه مهر گیاه همراه داره».

به عبارت دیگر زنها برای این که شوهرشان کشته و مرده آنها شوند و هر چه از او خواستند بی دریغ تهیه کند، مهر گیاه همراه خود می کردند.

طلسم مهر گیاه چیست و چگونه عمل میکند؟

طلسم مهر گیاه چیست و چگونه عمل میکند؟

این گیاه بسیار جالب و شبیه انسان است و آن را به زبان لاتین mandragora گویند. در فارسی نیز اسامی دیگری چون «شابیزک» و «استرنگ» دارد و از تیره گیاهان solanacees است، که دارای ریشه گوشتی ضخیم و شاخه و برگهای بزرگ دندانه دار و گلهای آبی یا سفید ارغوانی و میوه گرد است.

فرهنگ نویسان نوشته اند:« که این گیاه شبیه آدمی نگونسار است آنچنان که ریشه آن به جای موی سر اوست، از دو بخش درست شده، نر و ماده؛ و این دو در آغوش هم تنگ به هم دست در گردن و پای در پای چسپیده اند».

حتماً بخوانید:
۲۰ دعای مجرب برای افزایش محبت بین زن و شوهر

۲۰ دعای مجرب برای افزایش محبت بین زن و شوهر

اگر می خواهید مهر و محبت بین شما و همسرتان افزایش پیدا کند می توانید با خواندن چند ذکر به خواسته تان برسید . در این مقاله 20 دعا و ذکر مجرب برای راضی…

درباره ی خواص مهر گیاه نوشته اند:« گویند اگر کسی به نام شخصی یک عضوی از اعضای او را ( یعنی مهرگیاه) را جدا کند در همان روز یا روز دیگر، همان عضو آن شخص جدا را کنند.»

طلسم مهر گیاه چیست و چگونه عمل میکند؟

به هر حال افسانه ها و گفته ها از این گیاه بسی گفته اند و آن را بسی گرانبها و کمیاب دانسته اند تا آن جا که قلابان با افزوده ریشه های همانند مهرگیاه به گیاهان دیگر، مهر گیاه قلابی می شاخته اند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (6 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !