دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
قیمت سیم کارت بین المللی و تعرفه مکالمه
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سیم کارت های بین المللی توسط شرکت های مختلفی در سطح جهان ارائه می‌شود و این طور نیست که مثلا یک شرکت مسئول ارائه این خدمات بوده باشد و تنها یک سیم کارت بین الملل در دنیا وجود داشته باشد.

قیمت سیم کارت بین المللی و تعرفه مکالمه

سیم کارت های بین المللی اساسا سیم کارت های ارزانی نیستند و اغلب آن ها بیش از 600 هزار تومان قیمت دارد به عنوان مثال سیم کارت های رند شرکت ekit انگلیس در حال حاضر در سایت های مختلف با قیمتی در حدود یک میلیون تومان به فروش می‌رسد.

اساس این نوع سیم کارت ها برای افرادی که سفرهای خارجی زیادی می‌روند بسیار مناسب است و می‌تواند مقرون به صرفه باشد. اما به طور کلی نمی‌توان قیمت دقیق و مشخصی برای سیم کارت های بین المللی تعیین کرد.

قیمت سیم کارت بین المللی و تعرفه مکالمه

در مورد تعرفه های سیم کارت های بین المللی هم باید این نکته را متذکر شد که با توجه به گستردگی شرکت های ارائه دهنده این نوع سیم کارت ها، تعرفه ها می‌تواند متفاوت باشد و در واقع تعرفه آن ها یکسان نیست.

البته نباید فراموش کرد که در بعضی از کشورهای جهان، برخی خدمات سیم کارت های بین المللی مانند مکالمه سیم کارت و یا پیام کوتاه ها به صورت رایگان و یا حتی با تعرفه بسیار پایین محاسبه می‌شوند.

separator line

حتماً بخوانید:
نحوه شارژ سیم کارت بین المللی

نحوه شارژ سیم کارت بین المللی

سیم کارت های بین المللی توسط شرکت های مختلفی در سطح جهان ارائه می‌شود و این طور نیست که مثلا یک شرکت مسئول ارائه این خدمات بوده باشد و تنها یک سیم…


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits