دلگرم
امروز: جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
صندل های استیو جابز با قیمت باورنکردنی فروخته شد !
1
صندل های استیو جابز با رد پا در حراجی به قیمت 218,700 دلار فروخته شد٬ بنیانگذار اپل آنها را در دهه 70 و 80 می پوشید.

صندل‌های مارک Birkenstock که ظاهراً «استیو جابز»، هم‌بنیانگذار اپل در دهه‌ 1970 به پا می‌کرده، به همراه یک NFT از آن در یک حراجی با قیمت باورنکردنی 218,750 دلار به فروش رسید.

صندل های استیو جابز

پیشتر گفته شده بود فردی که صندل‌های قدیمی را در حراجی از آن خود کند، یک NFT نیز به صورت رایگان از آن صندل‌ها دریافت می‌کند.«مارک شف»، سرآشپزی که در دهه 1980 یکی از املاک استیو جابز در آلبانی، کالیفرنیا را مدیریت می‌کرد، این صندل‌ها را از زباله‌ها بیرون آورده است و حالا همین صندل‌های فرسوده با سه برابر قیمت پیش‌بینی شده در حراجی جولینز به فروش رسیده‌اند که در واقع بالاترین قیمت فروش برای یک جفت صندل محسوب می‌شود. هنوز نام خریدار صندل‌های استیو جابز اعلام نشده است.انتظار می‌رفت صندل‌ها با قیمت حدود 80 هزار دلار به فروش برسند، ولی کمال تعجب به همراه یک NFT با قیمتی عجیب یعنی 218,750 دلار فروخته شدند.

صندل های استیو جابز

پیشتر گفته شده بود فردی که صندل‌های قدیمی را در حراجی از آن خود کند، یک NFT نیز به صورت رایگان از آن صندل‌ها دریافت می‌کند.«مارک شف»، سرآشپزی که در دهه 1980 یکی از املاک استیو جابز در آلبانی، کالیفرنیا را مدیریت می‌کرد، این صندل‌ها را از زباله‌ها بیرون آورده است و حالا همین صندل‌های فرسوده با سه برابر قیمت پیش‌بینی شده در حراجی جولینز به فروش رسیده‌اند که در واقع بالاترین قیمت فروش برای یک جفت صندل محسوب می‌شود. هنوز نام خریدار صندل‌های استیو جابز اعلام نشده است.انتظار می‌رفت صندل‌ها با قیمت حدود 80 هزار دلار به فروش برسند، ولی کمال تعجب به همراه یک NFT با قیمتی عجیب یعنی 218,750 دلار فروخته شدند.همچنین به این موضوع نیز اشاره شده که برنده این حراجی یک NFT رایگان از صندل‌ها دریافت خواهد کرد. اکنون حراجی برگزار شده و صندل‌های هم‌بنیانگذار اپل با قیمتی حدود سه برابر بیشتر از آنچه پیش‌بینی شده بود، به فروش رسیده‌ است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !