دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
آیا گل دادن به آقایان هدیه ای مناسبی است؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
به هر مناسبت می توان به مردان گل اهدا کرد و مردان دقیقاً به همان دلایلی که برای ارسال آنها انتخاب می کنید از دریافت گل لذت می برند.

گل برای آقایان؟ گل برای روز پدر؟ چرا که نه؟

همه عاشق دریافت گل هستند و مردان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر دوست دارید برای ابراز احساسات، عشق، قدردانی یا احترام برای او گل بفرستید ، دنبال آن بروید و دریغ نکنید! آن روزها گذشته است که دریافت یک دسته گل بزرگ و زیبا برای یک مرد غیر معمول به نظر می رسید.

امروزه هدیه دادن گل به آقایان کاملاً قابل قبول است. اگر در مورد انتخاب گل هایی که مرد ها آن را دوست دارند دچاره سردرگمی شده اید، پیشنهادات زیر برای انواع گل های "مردانه" به شما کمک کند.

هر ساله مردان بیشتری از همسر و خانواده خود گل دریافت می کنند. بنابراین واضح است که گل ها در حال تبدیل شدن به یک گزینه هدیه بسیار محبوب برای مردان هستند. این ها یک حرکت عاشقانه عالی هستند اما می توانند فقط جلوه ای از طبیعت را به دفتر کار یا میز کنار تخت او بیفزایند. از این گذشته، ارسال گل به سادگی نشان دادن کسی است که برای شما در تولد روز پدر یا فقط به عنوان یک علامت خودجوش محبت مهم است. ادامه مطلب را بخوانید تا با ایده های عالی گل برای مردان آشنا شوید و به آن ها هدیه دهید.

آیا گل دادن به آقایان هدیه ای مناسبی است؟

در چه موقعیت هایی ارسال گل به آقایان بهتر است؟

به هر مناسبت می توان به مردان گل اهدا کرد و مردان دقیقاً به همان دلایلی که برای ارسال آنها انتخاب می کنید از دریافت گل لذت می برند. تولدها، سالگردها، لحظات جشن و صرفاً فقط به این دلیل همه موارد ایده آل است برای ارسال یک دسته گل برای عزیزان زندگی شما.

اگر گل ها را به محل کار فردی می فرستید، به محل کار او فکر کنید. اگر او در یک دفتر کار می کند ، ارسال دسته گل یا باکس گل مناسب برای روز پدر کاملاً قابل قبول است.

گل های مناسب برای روز مرد و روز پدر

  • ارکیده سفید

ارکیده سفید یک گیاه خنثی عالی برای آقایان است و آن را به یکی از بهترین گلها برای آقایان تبدیل می کند. آنها احساس آرامش شگفت انگیزی را به محیط اطراف خود میدهند، که داشتن یک میز عالی در محل کار برای ایجاد یک فضای کار آرام باعث می شود همیشه عالی باشد.

آیا گل دادن به آقایان هدیه ای مناسبی است؟

مطالعه ای که در دانشگاه میشیگان انجام شد، نشان داد که داشتن ارکیده در نزدیکی محل کار شما نیز باعث افزایش 20٪ تمرکز، بهره وری و بهبود حافظه می شود. بنابراین ، هدیه دادن ارکیده ایده خوبی برای هر مردی در زندگی شما است زیرا باید شاهد بهبود عملکرد خود در محل کار باشد!

  • گل داوودی

چرا فکر می کنیم اینها هنگام ارسال گل برای یک مرد انتخاب بسیار خوبی نیست؟ با برخی از مشتریان مرد ما صحبت کرده اند، آنها به ما گفته اند که دسته گل برای آنها باید پررنگ و با اشکال و رنگ های قوی مانند قرمز، نارنجی و زرد باشد. به همین دلیل ما ارسال گل دسته ای از این داودی های قرمز پررنگ و قرمز را توصیه می کنیم.

آیا می دانید گفته می شود که گل داوودی نشان دهنده دوستی است؟ بنابراین، بهترین گل برای تشکر از مردی است که از طریق ضخیم یا لاغر در کنار شما بوده است ، خواه پدر ، برادر یا شریک زندگی شما باشد.

  • پرندگان بهشت (استرلیتزیا)

آیا گل دادن به آقایان هدیه ای مناسبی است؟

این گل گرمسیری برای یک مرد گزینه بسیار خوبی است. می توان گفت که مردان به دنبال گلهایی هستند که بیشتر از ظرافت، چشمگیر باشند و این گل با ظاهر واقعاً چشمگیر خود، که شبیه پرنده ای با رنگ روشن است در حالی که پرواز می کند، واقعاً متناسب است.

این یک گل واقعا منحصر به فرد است که واقعاً باعث چرخش سر می شود و همین امر آن را به یکی از گل های عالی برای مردان تبدیل می کند.

  • زنبق

گل زنبق یکی از بهترین گلهای است برای مردانی است که عادت ندارند به نگهداری گل ندارند. تمام چیزهایی که یک گل زنبق نیاز به سالم ماندن دارد آن است که در مکان سایه دار باشد و آبیاری یک بار در هفته! این گیاه خود با زیبایی شکوفه های سفید ظریف بسیار زیبایی نیز دارد ، در حالی که حتی با از بین بردن گازهای مضر به تصفیه هوا کمک می کند. با توجه به همه اینها، گل ایده آل برای هدیه دادن به هر مردی است.

  • ژربرا

گلی که قطعا لبخند را به لب شخص میاورد ، ژربرا است . این گل بسیار رنگارنگ است و به همین دلیل گفته می شود که نشانگر نشاط است. بنابراین این باعث می شود که یک گل شگفت انگیز برای هدیه دادن به یک مرد باشد زیرا کاری که شما می کنید هدیه دادن لبخند است.

  • ساکولنت ها

هیچ چیز دیگری به اندازه هدیه گیاهان کاکتوسی یا آبدار را انتقال دهد. این گیاهان زرق و برق دار مناسب فضاهای خالی هستند و آنها را به بهترین شکل پر می کنند.

آنها یک محیط آرام و بدون استرس را برای خانه و محل کار همسر یا پدر شما ایجاد می کنند.

می توانید این هدیه عالی و گل آپارتمانی را در روز پدر یا تولد ایشان، همسر یا برادر خود هدیه دهید.

  • آفتابگردان

گل آفتابگردان برای سالم بودن به زمان و تلاش کمی نیاز دارد. این گیاهان بطور قابل توجهی سخت و محکم هستند و در معرض تابش مستقیم خورشید تقریباً در هر خاکی رشد می کنند.

گلهای آفتابگردان دارای ویژگی های شاد، بزرگ و پررنگ هستند و یک گزینه ی عالی برای آقایان است.

  • گیاه آپارتمانی بونسای

کدام مرد در زندگی خود جنگل را دوست ندارد؟

درختان بونسای شاهکارهای کوچکی هستند که سالها زنده خواهند ماند و در هر مکانی عالی به نظر می رسند.

  • بامبو

در فرهنگ چینی ، بامبو یکی از چهار گل آقایان و مناسب برای روز پدر است. همراه با گل ارکیده ، شکوفه آلو و گل داوودی.

بامبو نماد قدرت است و اغلب برای اعضای خانواده مثل پدر هدیه می شود. تصور می شود که بامبو آرامش و شانس را برای صاحبانش به هدیه می آورد.

10)دیفن باخیا

این گیاه زیبا با برگ های بزرگی دارد و یکی از مناسب ترین گیاه ها برای گل روز پدر است.

شاخ و برگ سبز و کرم رنگ مقداری زیادی زیبایی به ظاهر آن می افزاید، در حالی که مراقبت از کل گیاه آسان است. عمر طولانی دارد و سالها لذت را به همراه خواهد داشت.

گیاهان آپارتمانی که به همسر یا پدر خود هدیه می دهید نیاز به محافظت و تقویت دارند. برای آشنایی با نحوه نگهداری و مراقبت از گل های آپارتمانی روی اینجا کلیک کنید تا با راهنمای جامع نگهداری از گیاهان در 5 مرحله آشنا شوید.

آیا گل دادن به آقایان هدیه ای مناسبی است؟

امیدواریم با این توضیحات، گل های مناسب برای آقایان و تبریک روز مرد را به خوبی به شما معرفی کرده باشیم و بتوانید از با وجود این مطالب بهترین گل را برای تقدیم به پدر، همسر و یا برادر انتخاب کنید و به آن ها هدیه دهید.

پیشنهاد VIPبرای گل روز پدر

گلفروشی آنلاین VIP Shop با ارائه انواع باکس گل، سبد گل، دسته گل و گل آپارتمانی مناسب محل کار آماده خدمت رسانی به پدران عزیز و همسران شما میباشد. در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با چند کلیک ساده، سفارش اینترنتی و آنلاین گل روز مرد را ثبت کنید تا در تاریخ، ساعت و محل مورد نظر شما و با یادداشت دلخواه و ارسال رایگان سفارش گل خود را دریافت نمایید.

احتمالا پدر شما در شهر دیگری زندگی میکند یا همسر شما در شهرستان دیگری به ماموریت رفته است. بهتر است بدانید که خدمات گلفروشی آنلاین VIP مختص تهران نیست. شما میتوانید برای ارسال گل به شهرستان ، نام شهر مورد نظر خورد را با کلمه خرید گل یا سفارش گل در گوگل جستجو کنید تا لیست فروشگاه های اینترنتی گل را که به سراسر ایران در حال سرویس دهی هستند را مشاهده کنید.

آدرس وبسایت: www.vipshop.flowers

تلفن :02122322232

واتساپ: 09034644222

اینستاگرام: @vipshop.irاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits