دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
روند بازی های مسی و رونالدو توی جام جهانی!
5
از آن جایی که شرایط سنی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به شکلی است که احتمالا آخرین حضور خود را در رقابت های جام جهانی در این دوره از بازی ها یعنی بازی های جام جهانی 2022 قطر تجربه می کنند، پس نگاه ها در این جام به طور ویژه ای روی آن ها است.

رونالدو و مسی برای سالیان سال در عرصه های مختلف فوتبال باشگاهی و ملی و از لحاظ فردی با هم رقابت داشته اند و به این راحتی ها نمی توان بیخیال مقایسه این دو بازیکن با هم شد. مسی و رونالدو هرگز قهرمان جام جهانی نشده اند و همین قضیه خودش انگیزه ویژه ای برای آن ها ایجاد می کند تا در رقابت های جام جهانی 2022 قطر بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند و به تیم خود کمک کنند تا شاید بالاخره بتوانند جام جهانی را هم به کلکسیون افتخارات خود اضافه کنند.

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو تاکنون 17 بازی در جام های جهانی انجام داده است و در این 17 بازی 7 گل زده و 2 پاس گل داده است. بهترین جایگاه رونالدو در جام جهانی، چهارم شدن به همراه تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2006 آلمان بوده است.

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

لیونل مسی تاکنون 19 بازی در جام های جهانی انجام داده است و در این 19 بازی 6 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل داده است. بهترین جایگاه مسی در جام جهانی، دوم شدن به همراه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل بوده است.

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

لیونل مسی/کریستیانو رونالدو

لیونل مسی/کریستیانو رونالدواین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (5 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !