مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
نکاتی که باید درمورد خرید کفش مردانه و زنانه بدانید
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خرید کفش زنانه و مردانه ملزم به رعایت نکاتی است که توجه به آنها خرید را برای شما راحت تر می­کند. کفش یکی از مهم­ترین وجوهات شخصیتی شما است که بیرونی شده است. بنابراین در انتخاب کفش مناسب باید دقت زیادی داشته باشید.

همانطوری که می دانید پا قلب دوم انسان ها است، پس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به روزهایی که با خوشی سپری شد نگاهی بیندازید و روزهایی که با خستگی تمام شدند را مرور کنید. در مرور این خاطرات حتماً به این موضوع بر می خورید که در روزهای آسودگی شما کفش مناسبی به پا داشتید و در روزهای خستگی کفش نامناسب شما را آزرده است. انتخاب کفش مناسب بیش از آنکه به نظر برسد از اهمیت ویژه­ای برخوردار است. در اینجا ما میخواهیم تا به بررسی ویژگی های یک کفش خوب و خرید کفش زنانه و مردانه و المان های مهم در این مبحث بپردازیم.

کفش راحتی

نکاتی که باید درمورد خرید کفش مردانه و زنانه بدانید

برای خرید کفش زنانه و مردانه باید به نکات مهمی توجه کرد که یادگیری آنها برای همیشه کار شما را بسیار آسان می­کند. قبل از هر چیز شما باید فرم پای تان را بشناسید و حساسیت های آن را بدانید. برای مثال بسیاری از زنان برای خرید کفش زنانه هیچ وقت کفش­های مجلسی را امتحان نمی­کنند یا بسیاری دیگر از زنان نمی‌توانند بیشتر از چند دقیقه کفش پاشنه بلند به پا کند و یا پوشیدن کفش پاشنه بلند در برخی از زنان ممکن است در راه رفتن آنها و ظاهرشان تاثیر منفی بگذارد. بنابراین آن دسته از زنان با این ویژگی ها، بهتر است که هیچ وقت سراغ کفش های پاشنه دار نروند و چنانچه در مراسم یا مجالسی قرار دارند که نیاز به کفش پاشنه بلند است، از کفش های لژدار و یا با پاشنه های کلفت استفاده کنند و کفش­های مجلسی پاشنه کوتاه را جایگزین کفشهای پاشنه میخی کنند. در هنگام خرید کفش باید بدانید که انتخاب یک کفش راحت، مناسب ترین انتخاب برای شما است.

اگر میخواهید خرید مناسبی داشته باشید بر مبنای بودجه و مبلغ مورد نظر و فرم پاهای­تان، بلندی و کوتاهی قدتان، فرم بدنتان و مکانی که می خواهید در آنجا کفش را بپوشید، به انتخاب کفش دست بزنید. همیشه کفش های خوب و زیبا گران نیستند، بلکه با استایل خاص و متناسب زیبا به نظر می رسند. ست کردن کفش و کیف با لباس یک اصول مهم است که در صورت فراگیری آن هرچه بیشتر به خوشپوشی نزدیک می شوید.

یکی از نکاتی که در خرید کفش مردانه اهمیت دارد، تناسب کفش با لباس، کمربند، کیف و از همه مهم­تر با قد و هیکل شما است. اگر قد کوتاهی دارید، می‌توانید از کفش‌های لژ مخفی استفاده کنید. کفشهای چرم همیشه انتخاب های شیک و مناسبی هستند. یکی از عادات نامناسب، تکرار کردن یک کفش در همه­ی موقعیت­ها و مکانها است. از پوشیدن کفش های مجلسی چرم در همه جا خودداری کنید.

سعی کنید قبل از آنکه کفشی را به پا می­کنید، تناسب کفش را با مکان مورد نظر بسنجید. برای مثال کفش­های مجلسی همانطور که از اسمشان پیداست به درد مجالس و مناسبت ها می خورند. در هنگام ورزش کردن یا دورهمی ساده با دوستان نیازی نیست که کفش مجلسی بپوشید. تنوع دادن به انتخاب کفش یکی دیگر است عادات خوب در خوشپوشی است. سعی کنید همیشه حداقل دو جفت کفش تمیز و مرتب داشته باشید که یکی از آنها اسپورت باشد و برای ورزش کردن یا قرارهای دوستانه مناسب باشد و دیگری مجلسی باشد و برای مراسم­ها و یا حضور در محل کار و اداره مناسب باشد.

خرید کفش مردانه

در خرید کفش زنانه چه مسائلی اهمیت دارد؟

خرید کفش زنانه همیشه همراه با مشکلاتی است که این مشکلات گاهاً می توانند بسیار شیرین باشند. هر خانوم در هنگام خرید کفش زنانه باید حساسیت‌های مختلف خود را بشناسد و به سمت آنها نرود. برای مثال چنانچه پوشیدن کفش چرم برای خانومی باب میلش نیست، این کار را با اجبار انجام ندهد و خرید یک کفش دلخواه را جایگزین کفش چرم کند. اینکه ما کفشی بخریم که آن را دوست داشته باشیم و در آن احساس راحتی بکنیم از همه چیز مهمتر است.

با پوشیدن یک کفش راحت و زیبا می توانیم شاد تر زندگی کنیم. یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای خرید کفش زنانه این است که حتماً در هنگام خرید کفش آن را پوشید و با آن چند قدم حرکت کنید. برای خرید کفش فقط زیبایی کافی نیست! راحتی در یک کفش حتی از زیبایی نیز مهمتر است. سعی کنید همیشه برای کفش کمی بیشتر از حد معمول ولخرجی کنید. انتخاب یک کفش مناسب از انتخاب لوازم آرایش یا جواهرات مهمتر است. در خرید کفش بیشتر از حد معمول احساسات به خرج ندهید. سعی کنید از خرید کفش های یکبار مصرف دوری کنید! کفش­های فانتزی و پاشنه میخی اگر به صورت دائمی استفاده شوند، روی کمر، زانو، ستون فقرات و کل بدن تاثیر بسیار منفی می گذارند و درد های غیر قابل پیش بینی را سبب می شوند، بنابراین از استفاده دائمی آنها به جد بپرهیزید.

خرید کفش زنانه

بهترین کفش چه ویژگی­هایی دارد؟

خرید کفش همیشه یکی از مهمترین دغدغه های هر انسانی است. بنابراین در هنگام خرید کفش باید تمام جوانب را در نظر بگیرید. عوامل مهمی در خرید یک کفش تاثیر دارد. برای مثال قبل از خرید کفش مردانه یا خرید کفش زنانه باید هدف از خرید را بدانید.

اگر خرید کفش مردانه به جهت حضور در یک مصاحبه کاری مهم است، نیاز است که یک کفش رسمی بخرید. بنابراین این دانش، شما را محدود به گستره کمتری از کفش ها می کند. سپس با توجه به پیراهن یا کتی که میخواهید برای مصاحبه بر تن کنید، رنگ کفش را انتخاب کنید. پس در این مرحله نیاز است که دانش بصری و خلاقیت خود را بالا ببرید و اصول ست کردن را بیاموزید. پس از آنکه دانستید چه کفشی با چه رنگی را می­خواهید، بودجه خود را مشخص کنید و با توجه به آن مغازه کفش فروشی یا سایت مورد نظر را پیدا کنید و کفش تان را بخرید.

کفش اسپرت زنانه

اگر به صورت حضوری کفش میخرید حتما آن را به پا کنید و چند قدمی با آن بردارید و حتماً از فروشنده درمورد افزایش سایز یا عدم افزایش سایز آن سوال بپرسید. اگر هم به صورت اینترنتی خرید کفش انجام می دهید از سایز پای خود مطمئن شوید و سپس محصول مورد نظر را خریداری کنید. راحتی، زیبایی و آرامش کلید حل معمای خرید کفش است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است