مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
سوتی عجیب مجری برنامه ورزشی شبکه ۳!
2
محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیونی سوتی عجیبی داد!

محمدرضا احمدی (زادهٔ ۵ دی ۱۳۶۱ در تهران) گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیونی اهل ایران است. او اجرای برنامه پخش مسابقه فوتبال برتر از شبکه سه به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی را بر عهده دارد.وی دارای مدرک کارشناسی حسابداری است و اکنون در رشتهٔ مدیریت ورزشی تحصیل می‌کند. احمدی در سال ۱۳۷۸ برای گزارشگری در تلویزیون تست داد که رد شد و گفتند بسیار جوان است و زود است؛ پس از آن در سال ۱۳۸۲ وارد رادیو شد و به گزارشگری پرداخت‌.

محمدرضا احمدی/ سوتی

وی با گزارش‌های متعدد در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ جایگاه خود را به عنوان گزارشگر فوتبال تثبیت کرد. احمدی با گزارش بازی‌های مهم جام جهانی ۲۰۱۴ از جمله بازی برزیل - آلمان که بازی تاریخی بود و ایران - نیجریه و همچنین در جام جهانی قطر گزارشگر بازی ایران و انگلیس بود که شکست سنگین ایران (شش بر دو)در این بازی رقم خورد. بیشترین گزارش را در شبکه سه در این تورنمنت انجام داد. او پس از آن مجری برنامه‌های آقای گزارشگر و به اضافه فوتبال بود.وی از سال ۱۳۹۳ مجری مراسم‌های سازمان لیگ فوتبال ایران (قرعه‌کشی لیگ برتر و مراسم انتخاب بهترین‌ها) بوده‌است.

محمدرضا احمدی/ سوتی

در تابستان ۱۳۹۵ همراه با رضا جاودانی و با تهیه‌کنندگی حسین ذکایی اجرای برنامه جام پانزدهم، ویژه برنامه جام ملت‌های اروپا را برعهده داشت. محمدرضا در تابستان ۱۳۹۷ همراه با عادل فردوسی‌پور اجرای ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برعهده داشت. او علاوه بر اجرا، گزارش بازی‌های مهم این جام را نیز عهده‌دار بود. محمدرضا احمدی به عنوان مجری و گزارشگر شبکه ۳ سیما در مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی و المپیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل حضور داشت و گزارش‌هایی از محل بازی‌ها تهیه و ارسال کرد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است