مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
هودی برای کنترلر Xbox تولید جدید مایکروسافت!
3
مایکروسافت تصمیم گرفته با یک محصول غیرمعمول - یک هودی برای گیم پد Xbox - گیمرها را خوشحال کند.

این محصول Xbox Mini Controller Hoodie نام دارد و با قیمت 24.99 دلار به فروش می رسد.این سویشرت مینی از 100% پلی استر ساخته شده و دارای طرح و لوگوی Xbox بر روی پارچه است. قفل هم داره آستین هایی برای دسته های گیم پد در نظر گرفته شده است. هودی در رنگ های سفید یا مشکی موجود است.‌‌

هودی برای کنترلر Xbox تولید جدید مایکروسافت

"این زمانی از سال است که ممکن است از یک هودی زیبا خوشتان بیاید." بله، اینجا در نیمکره شمالی ما رسما وارد فصل زمستان می شویم. "این زمستان اجازه ندهید که کنترلرهای شما با یک هودی مینی کنترلر احساس ناامیدی کنند." یخ زدگی را احساس می کنید؟ خب، مایکروسافت از شما می‌خواهد که به عملکرد سخت‌افزار خود فکر کنید، زیرا هودی‌های کوچک را برای کنترلرهای Xbox شما می‌فروشد.

هودی برای کنترلر Xbox تولید جدید مایکروسافت

بله، من هم نمی دانم چرا. شما می توانید آنها را در دو رنگ سیاه یا سفید خریداری کنید و آنها در "یک سایز" هستند. یعنی اندازه کنترلر Xbox Series X/S. ویژگی های آن شامل ترکیب 100 درصد پلی استر و مهمتر از همه، زیپ و "سوراخ های کوچک بازوی کنترل کننده شما" است. در پشت آنها لوگوی Xbox قرار دارد.

هودی برای کنترلر Xbox تولید جدید مایکروسافت

در مجموع، استفاده از کنترلر را بسیار غیرعملی به نظر می‌رساند، و مطمئن نیستم که در چه مواقع دیگری بجز زمانی که در حال بازی هستید، بخواهید کنترلر را گرم نگه دارید.به هر دلیلی، مردم آنها را می خرند، زیرا اولین دست از هودی ها فروخته شده است. پیش‌سفارش‌ها هنوز تا 15 دسامبر باز هستند و دست بعدی در اواسط فوریه ارسال خواهند شد. اگر می‌خواهید کنترل‌کننده Xbox خود را نیز آماده کنید، می‌توانید در فروشگاه Xbox Gear پیش‌سفارش کنید. 21.95 پوند (یا 24.99 دلار) که احتمالاً معادل چند ساعت گرمایش مرکزی در انگلستان است.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است