دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
صحنه هایی هولناک از کانادا که به شما نشان نمی دهند !
3
با تورم هنگفت مسکن و مواد غذایی، مردم با درآمد پایین هرچه بیشتر در شرایط نامیدکننده ای قرار می گیرند.در این مطلب با ما همراه باشید تا صحنه هایی هولناک از کانادا را به شما نشان دهیم که قابل باور نیست.

رسانه های کانادایی عمدتاً این وضعیت را نادیده می گیرند و هیچکدام از این صحنه ها را پخش نمیکنند ، زیرا همه آنها توسط دولت ترودو یارانه می گیرند !


طبق یک گزارش جدید، از آنجایی بحران هزینه های بالای زندگی و مسکن همچنان ادامه دارد، حدود هفت میلیون کانادایی برای تهیه غذا با مشکل مواجه هستند.
بانک غذای کانادا Food Banks Canada روز سه‌شنبه گزارشی از فقر منتشر کرد که تصویر تیره‌ای از کشور را به دنبال داشت، به طوری که اکثر استان‌ها برای مقابله با فقر نمره‌ای در محدوده D دریافت کرده اند.
این گزارش نشان داد که بیش از 42 درصد از جمعیت در مقایسه با سال گذشته از نظر مالی در وضعیت بدتری قرار دارند، 18 درصد با ناامنی غذایی سر و کار دارند و تقریباً یک‌ سوم نیز استانداردهای زندگی نامناسبی دارند.

صحنه هایی هولناک از کانادا که به شما نشان نمی دهند

در این گزارش آمده است، حداقل 2.8 میلیون کانادایی در فقر زندگی می کنند که این شرایط به دلیل پاندمی کووید، جنگ در اوکراین، تورم و سایر عوامل بدتر شده است.
در سال های اخیر، تقاضا در بانک های غذای کانادا به شدت افزایش یافته است. گزارش قبلی بانک غذای کانادا که در سال گذشته منتشر شد، نشان داد که در مارچ 2022، بیش از 1.5 میلیون نفر به بانک غذای سراسر کشور مراجعه کرده اند.
بانک غذای کانادا در گزارش جدید خود، هر منطقه را بر اساس میزان فقر، استاندارد زندگی و قوانین دولتی دسته بندی کرده است. نوا اسکوشیا با امتیاز F بدترین عملکرد را داشت. نیوفاندلند و لابرادور، انتاریو و نیوبرانزویک امتیاز -D گرفتند، در حالی که آلبرتا و ساسکاچوان D گرفتند. بریتیش کلمبیا +D و مانیتوبا و همچنین جزیره پرنس ادواردز -C گرفتند. کبک با -B بالاترین امتیاز را کسب کرد.
این در حالی است که نرخ تورم کانادا در ماه آگوست به چهار درصد افزایش یافت؛ افزایشی که به گفته مرکز آمار کانادا تا حد زیادی به قیمت بالای بنزین نسبت داده می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits