مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
هلیکوپتری که پنکه سقفی و روشنایی در دل خود دارد!
2
این فن هلیکوپتر با چراغ یک لوستر عالی برای اتاق خواب هر کودکی است.آن زمان ها که هنوز کولر گازی جای خود را در داخل منازل باز نکرده بود پنکه های سقفی در خیلی از خانه ها وظیفه ایجاد برودت در محیط داخلی منزل را بر عهده داشتند.

فن هلیکوپتر منحصر به فرد دارای دو فن در هر طرف هلیکوپتر است، و با چراغ های LED برای کمک به نورپردازی اتاق خواب در شب طراحی شده است! در سراسر این فن هلیکوپتر، از جمله در زیر هر روتور، در پایین هلیکوپتر، در پشت هلیکوپتر، چراغ ها وجود دارد، و حتی یک نور در یک شکل ابری وجود دارد که در آن هلیکوپتر روی سقف نصب شده است.فن هلیکوپتر با چراغ دارای یک کنترل از راه دور است که به شما امکان می دهد هر جنبه ای از فن و چراغ ها را به راحتی کنترل کنید.

فن هلیکوپتر/لوستر اتاق کودک

پنکه سقفی بچه گانه منحصر به فرد حتی دارای سه سرعت فن مختلف است که می توانید با استفاده از ریموت آن را انتخاب کنید.فن هلیکوپتر در دو نسخه مختلف برای انتخاب وجود دارد، از جمله یک هلیکوپتر با ظاهر استاندارد، و دیگری شبیه به یک هلیکوپتر نظامی که دارای موشک و تفنگ در پایین هلیکوپتر است.

فن هلیکوپتر/لوستر اتاق کودک

هر نسخه از فن هلیکوپتر دارای چرخ‌هایی در پایین، نور LED در سرتاسر دستگاه و روتورهای دوگانه هلیکوپتر است که به عنوان فن‌های سقفی عمل می‌کنند!
همچنین می توانید بسته به محل زندگی خود، بین دو سطح ولتاژ مختلف، از جمله 110 ولت-120 ولت و 220-240 ولت، ولتاژ را انتخاب کنید.
در مجموع، اندازه فن هلیکوپتر با روتورهای دوگانه 35.4 اینچ در طول 17.3 اینچ از سقف است.

فن هلیکوپتر/لوستر اتاق کودک

شکل ابر در نزدیکی سقف نه تنها دارای چراغ های اضافی برای کمک به روشنایی اتاق است، بلکه قسمت اتصال سقف را نیز پنهان می کند که در غیر این صورت کاملاً ناخوشایند خواهد بود.
فن هلیکوپتر با تمام لامپ های LED همراه است، و حتی سه رنگ مختلف وجود دارد که می توانید آنها را با استفاده از کنترل از راه دور تغییر دهید.
جزئیات واقعا جالب این فن هلیکوپتر در اتاق خواب بچه های دوستدار هلیکوپتر یا وسایل نقلیه نظامی باورنکردنی به نظر می رسد!

فن هلیکوپتر/لوستر اتاق کودک

فن هلیکوپتر/لوستر اتاق کودک

هم لوستره، هم به گردش هوای داخل خونه کمک می‌کنه هم طراحیش خاصه!در اینجا می توانید کلیپ این لوستر زیبا را ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است