مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
بلدی گوشیت رو باتری به باتری کنی؟!
1
قطعا برای شما هم پیش آمده که در موقعیتی گیر کرده باشید و نیاز به شارژ فوری باتری گوشی داشته باشید ٬ در این کلیپ به شما آموزش میدهیم به راحتی باتری گوشی خود را باتری به باتری کنید.

باتری ها برای همیشه دوام نمی آورند. همانطور که باتری خود را شارژ و دشارژ می کنید، از بین می رود و با گذشت زمان، با شارژ کامل، عمر باتری کمتری خواهید داشت. در نهایت، باتری یا دستگاه نیاز به تعویض دارد.

گوشی/باتری به باتری

شما می توانید با مراقبت صحیح از باتری خود به افزایش عمر باتری و حفظ ظرفیت آن کمک کنید. اما شما نمی توانید برای همیشه از تخریب باتری جلوگیری کنید. اگر اغلب دستگاه‌ها را تعویض می‌کنید - مثلاً هر چند سال یک بار یک تلفن جدید - ممکن است هرگز متوجه نشوید. یا، ممکن است متوجه شوید، اما مشکل آنقدر بد نمی شود که قبل از اینکه زمان تعویض مجدد دستگاهتان فرا برسد، کاری انجام دهید. اما برای دستگاه‌هایی مانند لپ‌تاپ‌ها، که احتمالاً آنها را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید، ممکن است مجبور شوید باتری خود را در برخی مواقع تعویض کنید.

گوشی/باتری به باتری

اگر باتری شما گزارش می دهد که 40 درصد ظرفیت اولیه خود را دارد، اما همچنان از میزان عمر باتری خود راضی هستید، نیازی به پرداخت هزینه زیادی برای جایگزینی آن نیست تا زمانی که به حدی کاهش یابد که آزاردهنده شود.

گوشی/باتری به باتری

در اینجا ترفندی برای باتری به باتری کردن گوشی را آورده ایم.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است