دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۳ میلادی
خبر جدید از ساخت سریال حاج قاسم
9
معاون سیما از کلید خوردن سریال حاج قاسم سلیمانی خبر داد .

دلگرم به نقل از صبا: محسن برمهانى معاون سیما و اعضاى شوراى مدیران تلویزیون صبح امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ماه در نخستین سفر استانى در دوره جدید این معاونت، در گلزار شهداى کرمان حاضر شدند.

سریال حاج قاسم

او همراه با مدیران تلویزیون ضمن زیارت مزار حاج قاسم سلیمانى بر سر قبور دیگر همرزمان شهید حاضر و ضمن قرائت فاتحه، از مقام شهدا طلب شفاعت کردند.

معاون سیما پس از بازدید از استودیوى تلویزیونى گلزار شهداى کرمان گفت: انتخاب کرمان به عنوان نخستین مقصد سفر استانى شوراى سیما در دوره جدید، به این دلیل است که همراه همکارانم، ضمن عرض ارادت به روح بلند حاج قاسم سلیمانی، اعلام کنیم سرباز و پیرو خط مشی آن شهید والا مقام در حوزه مقاومت و رسانه هستیم و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا اندیشه، سیره و فرهنگ مکتب حاج قاسم را در تولیدات رسانه مدنظر قرار دهیم.

برمهانی تصریح کرد: بعد از شهادت حاج قاسم برنامه هایی با ساختارهای مختلف و همچنین آثار مستند زیادی در شبکه های ملى و استانی صداوسیما تولید شده است و ساخت مجموعه های نمایشی با محوریت حاج قاسم به زودی به مجموعه آثار صداوسیما افزوده خواهد شد که یکی از این آثار هم اکنون در مرحله تصویب و نگارش است و به زودی کار ساخت آن آغاز خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (9 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !