مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۳۰ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۳ مارس ۲۰۲۳ میلادی
ویدئو واقعی / حمله یک روح به بیمارستان !!
1
تصاویری عجیب و واقعی از ورود یک روح به بیمارستان !!

این تصاویر لحظه ای را نشان می داد که درهای اتومات بیمارستان فینوچتیو (Finochettio) در بوئنوس آیرس آرژانتین در اوایل صبح روز ۱۱ نوامبر باز می شود و نگهبان را وادار می کند که از جایش بلند شود.


نگهبان که نامش مشخص نیست، سپس مانع تسمه ای متحرک را باز می کند، گویی می خواهد اجازه دهد شخصی وارد شود و به نظر می رسد که چیزی را روی کلیپ بوردش می نویسد.

نگهبان با دست راستش به شخص خیالی اشاره می کند که حرکت کند. سپس دوربین مداربسته دوم نگهبان را نشان می دهد که یک ویلچر را گرفته و با دستانش به گونه ای اشاره می کند که انگار به کسی مسیری را نشان می دهد. او بعداً ویلچر را سر جایش گذاشته و به سمت میزش برمی گردد.

خبرگزاری های محلی آرژانتین گزارش دادند که نگهبان نام زنی را که روز گذشته در بیمارستان فوت کرده بود، ثبت کرده است.

با این حال، مدیر روابط رسانه ای این بیمارستان، گیلرمو کاپویا، این ابهام را برطرف کرد و تأیید کرد که درب ورودی مشکل دارد که باعث شده است در مدت ۱۰ ساعت ۲۸ بار باز شود. وی گفت: «رفتار عجیب مامور امنیتی که در دوربین ثبت شده، ممکن است یک شوخی باشد. نمی دانم شوخی است یا چه، اما در فضای مجازی منتشر شد. من اصلا به ارواح اعتقاد ندارم.»

او افزود که نگهبان امنیتی که از طریق یک آژانس خارجی استخدام شده بود، هرگز نام هیچ بیماری را وارد نکرده است. کاپویا توضیح داد: «گفته می شود که نگهبان، نام فردی را که فوت کرده ثبت کرده است و اما اینطور نیست، چنین گزارشی وجود ندارد.» او می گوید، نامی ثبت نشده است.

منبع: فرتاک نیوزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است