دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
مونا فرجاد عزادار شد !
11
مونا فرجاد بازیگر و دختر جلیل فرجاد عزادار شد.

مونا فرجاد ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد از بازیگران سینما و تلویزیون ایران هستند. فرجاد فارغ‌التحصیل رشتهٔ اقتصاد نظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۲ با بازی در سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد.

مونا فرجاد عزادار شد !

مونا فرجاد عزادار شد !

مونا فرجاد با انتشار پس اینستاگرامی اعلام کرد که گربه اش غنچه را از دست داده است.

این چهره نوشت :
غنچه جان،غنچه خانم،عزیز دلم،دختر کوچکم.
تو تنها گربه‌ی ما نبودی.عضو کوچک خانواده‌ی ما بودی که در این سالها فقط عشق و محبتت را بی‌دریغ به من بخشیدی. بخشی از قلبم را با رفتنت با خود بردی و آنجا همیشه خالی از بودنت است. خانه پر سکوت‌تر از قبل شده.هر جا را می‌نگرم تو آنجا بودی. صدای خُرخُر کردنت گوش‌نوازترین موسیقی جهان برای من بود. چشمانم هیچ‌گاه فراموش نخواهند کرد پنجولهای کوچک پشمالوی تو را که هر روز ۶ صبح با ضربه‌هایش بیدار می‌شدند. همه‌ی کسانی که تو را می‌شناختند با آنکه از پنجول‌ها و بداخلاقی‌هایت خاطره‌های فراوان دارند چشمانشان پر از اشک شد و از نبودنت غمگین شدند.من بار دیگر عضوی از خانواده را از دست دادم و چه تجربه‌ی تلخی‌ست.این آخرین عکس از من و توست.با آن چشمان درشت زیبایت.کوچکِ دم‌دار من،عزیزِ مادر سلام مرا به مامان منیژه جانم برسانم.دوستتان دارم تا ابد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (11 رای)  

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مهدی | ۲ ماه پیش
خدا شفا بده
3
3
بهار | ۲ ماه پیش
خدا شفا بده الهی. بهتره که بجای گربه و سگ و شغال جمع کردن و بهشون محبت کردن، یه بچه آدمیزاد بیارین و بزرگش کنین که حداقل توی پیری و کوری باهاتون همراه باشن و خدا خوشحال بشه از حس انسان دوستیمون. به هم رحم کنیم تا خدا بهمون رحم کنه
2
6
چشمه | ۲ ماه پیش
عزیزم دلم سوخت براش
🖤🖤🖤🖤
3
1
هستی | ۲ ماه پیش
خیلی گریه دار بود اشکم دراومد
3
1

hits