مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
دوده دودکش شومینه رو اینجوری تخلیه میکنن!
3
شومینه سیستم گرمایشی جذابی است که در منازل و ویلا ها استفاده می شود. شومینه نیز همچون سایر وسایل گرمایشی برای کارکرد بهتر نیاز به تمیز کردن دارد.

شومینه ها یکی از المان های کلاسیک در خانه های قدیمی به شمار می روند. هر چند امروزه ممکن است کمتر از شومینه های واقعی و سنتی در ساختمان ها استفاده شود، ولی با این وجود، گرمای طبیعی و رقص شعله های آتش هیزم های سوزان در شومینه، هنوز هم جذابیت خاص خودش را دارد. یکی از مواردی که در مورد شومینه ها مانند هر المان دیگری اهمیت دارد، تمیزسازی و پاک سازی اصولی آن ها است. روش های مختلفی برای تمیز سازی این محصول وجود دارد که برخی رایج و ساده و برخی دشوار و نیازمند افراد ماهر در این زمینه می باشند.

دوده دودکش شومینه رو اینجوری تخلیه میکنن

لازم به ذکر است مانند هر روش تمیز سازی دیگری، استفاده از دستکش، ماسک دهان و در این مورد عینک محافظ برای حفظ ایمنی و سلامت شخصی تان اهمیت زیادی دارد. همچنین قبل از هر اقدامی نسبت به بسته بودن شیر گاز در نمونه های گازی، اطمینان کسب کنید. زمانی اقدام به تمیز سازی شومینه کنید که کاملا خاموش و سرد شده باشد.

دوده دودکش شومینه رو اینجوری تخلیه میکنن

نظافت منزل یکی از ضروری‌ترین مواردی است که باید به آن اهمیت داد. هر کدام از بخش‌های مختلف از خانه بایستی با توجه به اصول و تکنیک‌های خاصی تمیز شود تا بتوان در کنار اعضای خانواده از یک محیط سالم و تمیز نهایت آرامش و عشق را دریافت کرد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.7 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است