دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۴ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی
پرده برداری ریحانه پارسا از ازدواج سفیدش با مهدی کوشکی
2
سه شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۴۳
ریحانه پارسا : من هیچ وقت با مهدی کوشکی عقد نکردم ، شناسنامه ی من سفید است . به من برچسب مطلقه میزنن

ریحانه پارسا، بازیگر و چهره جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی که به ترکیه مهاجرت کرده در لایو اینستاگرامی با مسیح علینژاد ناگفته هایی از زندگی خصوصیش گفت

در این لایو اینستاگرامی که حدود 68 هزار بیننده داشت ریحانه پارسا از سابقه کشف حجابش در ایران خبر داد و گفت بعد از کمپین ضد حجاب علینژاد موسوم به چهارشنبه های سفید در ایران تلاش کرده تا در خیابان و مترو بی حجاب باشد.

ریحانه پارسا از واقعیت های پنهان زندگی اش پرده برداشت و با اشاره به بازی در سریال پدر گفت: بعد از این سریال به دلیل اینکه چادر به سر داشتم می خواستم بگویم من به لحاظ ظاهری طوری که در سریال بازی کردم نیستم به همین دلیل شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی کردم.

در چند ماه اخیر خبری جنجالی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد ریحانه پارسا و مهدی کوشکی بازیگران سینما و تلویزیون با هم ازدواج کرده اند که با حواشی بسیاری همراه بود.

اخیرا این دو بازیگر خبر از جدایی شان دادند.

حالا ریحانه پارسا که در هفته های اخیر به ترکیه مهاجرت کرده، در لایوی جنجالی از ازدواج سفیدش با مهدی کوشکی خبر داده است.

ریحانه پارسا در لایو دیشبی که با مسیح علینژاد داشت از پشت پرده ازدواج خود پرده برداشت و گفت اسفند 98 با مهدی کوشکی دوست بودم اما ازدواج ما سفید بود. هیچ وقت با کوشکی عقد نکرده بودم و شناسنامه ام سفید است. مجبور بودم به همه بگویم که ازدواج کرده ام تا از نگاه همکارانم در امان باشم. من مجبور بودم که بگویم شوهر دارم. به همه گفته بودم که ازدواج کرده ام که در امان باشم. اما وقتی رابطه ما علنی شد، تماس های تلفنی شروع شد
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • setarehnews.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید