مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
ساحل فلوریا استانبول (توضیحات و تصاویر)
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ساحل فلوریا استانبول : این ساحل یکی از زیباترین دیدنی های کشور ترکیه به شمار می آید. شما می توانید با قدم زدن بر روی سواحل شنی و نرم این سواحل تجربه ای خاص داشته باشید. این ساحل در غروب آفتاب دیدنی تر است.

یکی از سواحل بکر و زیبای ترکیه، ساحل فلوریا استانبول می باشد که چشم اندازهای بسیار زیبایی برای شما دارد. این سواحل بسیار تمیز هستند و در مجاورت آن دریای مرمره قرار دارد. این سواحل تفریحی دارای امتیازات و امکانات تفریحی مناسبی است.

ساحل فلوریا استانبول

ساحل فلوریا استانبول

این سواحل تفریحی محبوبیت زیادی برای گردشگران دارند. هر ساله تورهای گردشگری زیادی به این نواحی برگزار می شوند که شما گردشگران می توانید از امتیازات آن بهره مند شوید. امکانات رفاهی این ناحیه نیز در سطح مناسبی قرار دارند. این سواحل برای شما دلنشین و جذاب خواهد بود. شما در سفر به شهر استانبول می توانید از زیبایی این سواحل دیدن کنید.

عکس ساحل فلوریا استانبول

مکان های دیدنی ساحل فلوریا

این سواحل یکی از مکان های تفریحی جذابی بوده که از چشم اندازهای آن بازدید می کنید. این مرکز یکی از مهم ترین مراکز بوده و جذابیت های زیادی دارد.
مرکز خرید فلوریا و آکواریوم استانبول یکی از نمونه های مهم سرمایه گذاری در این نواحی هستند که از جاذبه های آن محسوب می شوند.
نزدیک بودن این سواحل به فرودگاه آتاتورک موجب شده تا تردد برای گردشگران نیز راحت تر باشد. عکاسی از این سواحل نیز به خودی خود یکی از تجربه های بکر برای شما گردشگران است. برای دسترسی راحت تر به این سواحل باید تورهای لحظه آخری تهیه کنید.

حتماً بخوانید:
وسایل مورد نیاز برای رفتن به ساحل

وسایل مورد نیاز برای رفتن به ساحل

اگر برای اولین بار است که قصد سفر به ساحل را دارید و به دنبال چک لیستی از وسایل برای رفتن به ساحل هستید در ادامه سعی کرده ایم وسایلی که در ساحل باید…

موزه ساحل فلوریا:

این موزه یکی از بخش های جذاب در این خط ساحلی به شمار می آید. آتاتورک که بنیان گذار این جمهوری است، زمان خوبی برای گذراندن اوقات فراغت می باشد. عمارتی که در این سواحل وجود دارد، به یک موزه تبدیل شده است.

ساحل فلوریا کجاست

شنا در سواحل:

با شنا کردن در این سواحل می توانید از تجربه های جدید بهره مند شوید. ماسه های نرم و شنی ساحلی در این نواحی موجب شده تا کودکان راحت تر با آن بازی کنند. شما می توانید در این خط ساحلی شاهد قلعه های شنی باشید که توسط بزرگسال ها تهیه شده است. این مکان جذاب و تفریحی از جمله مهم ترین پلاژهای دریایی می باشد.
از دیگر تفریحات ساحلی که می توانید در این نواحی از آن بهره مند شوید، دوچرخه سواری و پیاده روی در این سواحل است. این تفریحات برای گردشگران جذابیت های زیادی دارد. شما می توانید در این سواحل مایو پوشیده و به راحتی حمام آفتاب بگیرید.

امکانات ساحل فلوریا استانبول

این سواحل دارای امکانات رفاهی بسیار بالایی هستند. شما می توانید یک روز بسیار عالی را در کنار خانواده و دوستان خود در این سواحل تجربه کنید. شما می توانید در این سواحل از چشم اندازهای غروب آفتاب و زیبایی آن نیز بهره مند شوید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است