دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
فیلم مومیایی ها و فلش اوایل سال آینده میلادی به سینما می آید
0
«مومیایی‌ها» و «فلش» دو اثر جدید برادران وارنر ماه‌های فوریه و ژوئن سال ۲۰۲۳ به سینماها می‌آیند.

به گزارش دبگرم به نقل از ایرنا برادران ورنر اعلام کرد که پویانمایی مومیایی‌ها در ۲۴ فوریه سال میلادی آینده اکران محدودی خواهد داشت. مومیایی‌ها داستان سه مومیایی را دنبال می‌کند که در لندن امروزی زندگی می‌کنند. این‌ها در طی یک سری اتفاقات ناگوار، به لندن امروزی سر می‌زنند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط لرد کارنابی باستان‌شناس طماع دزدیده شده، سفری خنده‌دار را آغاز می‌کنند.

«مومیایی‌ها» / «فلش»

این پویانمایی را خوان ژسوس گارسیا گالوچا با تیم صداپیشگی به رهبری‌ شان بین - Sean Bean و هیو بونوئل - Hugh Bonneville کارگردانی می‌کند.
وارنرز پیکچرز همچنین اعلام کرد که فیلم سینمایی فلش با بازی ازرا میلر در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ به روی پرده سینماها خواهد رفت.
این اثر که توسط برادران وارنر پیکچرز، دی‌سی فیلمز، دوبل دریم و دیسکو فکتوری تولید و قرار است توسط برادران وارنر پیکچرز توزیع شود را اندی موسکیتی بر اساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون کارگردانی می‌کند.
فلش پیشتر قرار بود ۲۳ ژوئن اکران شود که تاریخ جدید اعلام شده فرصت تنفس بیشتری به این اثر ابرقهرمانی پیش از اکران ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت دیزنی که در سی‌ام ژوئن به پایان می‌رسد، می‌دهد.

«مومیایی‌ها» / «فلش»

فلش که بر پایه شخصیتی به همین نام ساخته می‌شود، چهاردهمین فیلم دنیای توسعه‌یافته دی‌سی به‌ شمار می‌رود.
در این فیلم، ازرا میلر، در نقش بری آلن / فلش در کنار ران لیوینگستون، مایکل کیتون، کرسی کلمونس، مایکل شنون، آنتیه تراوه، ساشا کال و بن افلک ایفای نقش می‌کنند.
داستان از این قرار است که فلش به گذشته سفر می‌کند تا جلوی مرگ مادر خود را بگیرد و این کار عواقب ناخواسته‌ای را به دنبال می‌آورد.
در فلش همچنین مایکل کیتون که برای نخستین بار از سال ۱۹۹۲ به عنوان بتمن بازگشته و بن افلک، که نسخه‌ای از بتمن را نیز بازی می‌کند، ظاهر می‌شوند. این فیلم همچنین ساشا کال را به عنوان سوپرگرل معرفی خواهد کرد.

«مومیایی‌ها» / «فلش»این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است