دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۳ میلادی
واکنشها به اجرای سلام فرمانده در تورنتو کانادا !
4
سرود سلام فرمانده به زبان عربی ، در تورنتو کانادا نیز به اجرا در آمد.

کلیپ سلام فرمانده ؛ اسفند سال 1400 برای اولین‌بار پخش شد و تا امروز شهر به شهر در ایران اسلامی و 11 کشور به زبان های از جمله انگلیسی، اردو و عربی اجرا شده است. نیمه شعبان مصادف با ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰ بود که نماهنگی با عنوان «سلام فرمانده» با نوای ابوذر روحی در لنگرود اجرا شد؛ سرودی با مضامین ساده و دلنشین. نماهنگ این سرود در صحن و سرای مسجد مقدس جمکران بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی سپس در رسانه ملی پخش شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت. اگرچه مخاطب سنی این اثر «دهه نودی‌ها» هستند، اما فرم موسیقی این سرود باعث شده که بزرگ‌تر‌ها نیز با کودکان خود همنوا شوند. دهه نودی‌های کانادا هم به جمع سلام‌کنندگان بر مهدی موعود (عج) پیوستند و سرود سلام یا مهدی را همخوانی کردند.

ببینید اجرای سرود سلام فرمانده ، در تورنتو کانادا


نماهنگ این سرود با اجرای گروه سرود ۳۱۳ نفرهٔ ماح (ملت امام حسین) از استان‌های گیلان و قم (۲۰۰۰ هزار نفر از جمله ۳۱۳ کودک از استان گیلان و ۳۱۳ کودک از استان قم) در مسجد جمکران قم توسط سعید نعیمی برای شبکهٔ باران صدا و سیمای گیلان تهیه و اسفند ۱۴۰۰ ساعاتی پیش از تحویل سال پخش شد. عدد ۳۱۳ به تعداد یاران حجت بن الحسن درهنگام ظهور مهدی اشاره دارد. کارگردانی این کلیپ را مهرانه به‌نهاد و موسیقی و تنظیم آن را مهیار طالبی بر عهده داشتند. شعر اثر را سید مهدی بنی‌هاشمی سروده‌است.

ابوذر روحی

بخشی از ترانه: عشق جانم امام زمانم، دنیا بدون تو معنایی نداره، عشق روزگارم، وقتی که تو باشی، دنیامون بهاره، سلام فرمانده، سلام از این نسل غیور جامانده، سلام فرمانده، سیدعلی دههٔ نودی‌هاشو فراخوانده، عهد می‌بندم روزی عاشقت بشم، عهد می‌بندم حاج قاسمت بشم ...

حتماً بخوانید:
ابوذر روحی خواننده شعر سلام فرمانده کیست ؟

ابوذر روحی خواننده شعر سلام فرمانده کیست ؟

ابوذر روحی / خواننده شعر سلام فرمانده / سرود سلام فرمانده / ابوذر روحی خواننده شعر سلام فرمانده را میشناسید ؟ حاج ابوذر روحی اهل کجاست ؟

سلام فرمانده ، به انگلیسی، عربی، اردو، هندی، ترکی آذربایجانی و لری ترجمه شده است. چند نسخه عربی این سرود ساخته شده، از جمله سلام یامهدی که توسط موسسه تلاوت و ترتیل امام حسین در کویت به خوانندگی محمد غلوم ساخته شده است. و نسخه لبنانی با عنوان امام زمانی توسط انجمن پیشاهنگی امام مهدی در لبنان ساخته شده است.

واکنش ها نسبت به اجرای سرود سلام فرمانده در تورنتو کانادا

واکنشها به اجرای سلام فرمانده در تورنتو کانادا !

تویت

تویت

واکنشها به اجرای سلام فرمانده در تورنتو کانادا !

واکنشها به اجرای سلام فرمانده در تورنتو کانادا !

تویت

حتماً بخوانید:
دانلود سرود سلام فرمانده صوتی mp3 با کیفیت عالی + متن کامل

دانلود سرود سلام فرمانده صوتی mp3 با کیفیت عالی + متن کامل

فیلم سلام فرمانده اصلی / سرود سلام فرمانده صوتی و متن / دانلود موزیک ویدیو سلام فرمانده / سلام فرمانده mp3 .این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (4 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !