دلگرم
امروز: جمعه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۲۰ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۹ اوت ۲۰۲۲ میلادی
آموزش قدم به قدم آرایش شیک و لاکچری برای شب یلدا
1
زمان مطالعه: 6 دقیقه
اگر به دنبال آرایشی زیبا و شیک برای شب یلدا هستید، با ما همراه شوید تا به شما آموزش دهیم چگونه برای این شب طولانی خودتان در منزل آرایش کنید.

مدل آرایش شب یلدا

شب یلدا به عنوان شبی طولانی برای ورود به فصل زمستان، برای ایرانی ها بسیار مهم است و در این شب خانواده ها دور هم جمع می شوند و از کنار هم بودن، لذت می برند. اما یکی از مسائلی که در این شب برای بسیاری از افراد به خصوص خانم ها مهم است، آرایش و لباس پوشیدن است.

از این رو در ادامه آرایش شب یلدا را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد و مدل هایی فوق العاده تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

میکاپ مخصوص شب یلدا

آرایش چشم برای شب یلدا

یکی از مهم ترین بخش های میکاپ شب یلدا، سایه چشم است. شما عزیزان می توانید به راحتی با استفاده از رنگ های مختلف سایه چشم، خود را برای این شب به یاد ماندنی زیبا کنید.

سایه چشم شب یلدا می تواند با تم هندوانه باشد. برای این کار ابتدا کرم پودر به صورت خود بزنید و سپس با استفاده از سایه سبز، پشت چشم خود بکشید. سایه سبز باید یک خط باریک پشت چشم شما ایجاد کند و سپس با استفاده از سایه قرمز، هندوانه را کامل کنید.

البته به شکل های مختلف می توانید تصویر هندوانه را پشت چشم خود بکشید. نمونه هایی از سایه چشم شب یلدا را در ادامه خواهید دید که می توانید از آن ها برای آرایش خود ایده بگیرید.

سایه چشم مخصوص شب یلدا

سایه چشم مخصوص شب یلدا

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، می توانید بالای خط چشم خود، از سایه سبز استفاده کرده و بالای آن را با سایه قرمز بکشید. همچنین می توانید از خط چشم یا مداد مشکی برای تخمه های هندوانه، استفاده کنید.

سایه چشم شب یلدا

مدل سایه چشم برای شب یلدا

یکی دیگر از ایده هایی که می توانید برای سایه چشم شب یلدا استفاده کنید، کشیدن هندوانه برعکس پشت چشمتان است. مدل هایی از این نوع سایه را در ادامه خواهید دید.

سایه شب یلدا

ایده سایه چشم برای شب یلدا

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، در این نوع سایه چشم، ابتدا از سایه قرمز استفاده شده و بعد در بالای آن، سایه سبز کشیده شده است.

سایه چشم فانتزی برای شب یلدا

مدل سایه چشم با تم هندوانه برای شب یلدا

در برخی مدل ها نیز، به جای اینکه همه ی شکل هندوانه در پشت چشم کشیده شود، خط سبز یا قرمز زیر چشم کشیده می شود. این مدل برای افرادی که چشمان ریزی دارند مناسب است و چشم های آن ها را درشت تر نشان می دهد.

آرایش شب یلدا

آرایش فانتزی شب یلدا

در تصویر بالا مشاهده می کنید که قسمت سبز هندوانه در پشت چشم کشیده شده و قسمت قرمز آن زیر چشم کشیده شده است و این کار به درشت تر شدن چشم ها کمک زیادی کرده است.

آرایش فانتزی برای شب یلدا

ایده آرایش شب یلدا

اگر به آرایش های فانتزی برای شب یلدا علاقه دارید و می خواهید آرایش شما با بقیه متفاوت باشد، می توانید کمی سایه چشمتان را بیشتر و بزرگتر بکشید و همچنین با استفاده از خط چشم، کمی آن را فانتزی تر جلوه دهید.

همانطور که در عکس بالا می بینید، در این آرایش، خطی که زیر چشم کشیده شده پهن است و این کار باعث جلوه ی بیشتر آرایش شده است.

آرایش جدید شب یلدا

مدل جدید آرایش شب یلدا

یکی دیگر از راه هایی که می توانید با استفاده از آن آرایش شب یلدای خود را منحصر به فرد کنید، این است که از شابلون های سایه چشم استفاده کنید و طرح های مختلف پشت چشم خود بکشید. مانند تصویر بالا که با استفاده از شابلون، سایه چشم را طرح دار کرده است.

آرایش شب یلدایی

آرایش چشم شب یلدا

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، حتما لازم نیست که شکل هندوانه را به طور منظم پشت چشمتان آرایش کنید و می توانید مانند این عکس، فقط از رنگ های هندوانه برای سایه چشم شب یلدای خود استفاده کنید.

آرایش لب برای شب یلدا

یکی از مهم ترین اجزای صورت که در آرایش شب یلدا مؤثر است، لب است. شما عزیزان می توانید به راحتی با استفاده از رژ لب قرمز و سبز و مداد مشکی، لب های خود را برای شب یلدا آرایش کنید.

آرایش لب شب یلدا

مدل آرایش لب شب یلدا

یکی از مدل هایی که برای آرایش لب شب یلدا استفاده می شود، مدل بالاست. در این مدل می توانید از مداد سبز و یا رژلب سبز خطی روی لب پایینی خود بکشید و سپس با رژ لب قرمز یا صورتی بقیه ی قسمت های خالی لب ها را بکشید.

حالا به کمک مداد مشکی، روی لب ها را شکل هایی شبیه به تخمه هندوانه بکشید.

مدل آرایش برای شب یلدا

ایده رژ لب برای شب یلدا

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، می توانید روی لب های خود را هندوانه برعکس بکشید. آموزشی که درباره مدل قبلی داده شد برای این مدل نیز صدق می کند با این تفاوت که در این مدل خط سبز باید روی لب بالا کشیده شود.

رژ لب شب یلدا

آرایش شب یلدا برای لب

همچنین می توانید مانند تصویر بالا از رژ لب های اکلیلی و یا شاین دار استفاده نمایید و جلوه ی بیشتری به لب های خود بدهید.

آرایش ساده شب یلدا

مدل آرایش ساده برای شب یلدا

مدل رژ لب شب یلدایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، برای خانم هایی است که به آرایش های ساده علاقه دارند. اگر شما نیز به آرایش های فانتزی علاقه ای ندارید، می توانید از رژ لب قرمز برای شب یلدا استفاده کنید و آن را تزیین نکنید.

آرایش ساده شب یلدا

همانطور که گفتیم، بسیاری از خانم ها به آرایش های ساده علاقه دارند. به همین دلیل می توانند از رنگ های ملیح و ملایم در آرایش شب یلدا استفاده کنند. البته اگر مایل باشند می توانند از رنگ هایی که در تم یلدا استفاده می شود نیز بهره ببرند.

مدل آرایش ساده برای شب یلدا

ایده برای آرایش ساده شب یلدا

مدل آرایش بالا برای خانم هایی است که نمی خواهند از رنگ های تند در آرایش خود استفاده کنند. اگر شما نیز جزو اینگونه افراد هستید، می توانید از مدل بالا بهره ببرید.

مدل آرایش یلدا

آموزش آرایش یلدایی

مدل آرایش بالا برای خانم هایی است که عاشق آرایش های شاین دار هستند. در این نوع آرایش، از سایه چشم بسیار ملیح و ملایم استفاده می شود و از رژ لب قرمز که با تم یلدا همخوانی دارد استفاده می شود.

آرایش شب یلدا برای عروس

آرایش صورت با تم یلدا

مدل بالا کاملا متناسب با تم شب یلدا است و در این مدل از رنگ های قرمز و سبز ملایم استفاده شده است. شما عزیزان بسته به سلیقه خود می توانید این مدل ها را تغییر دهید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است