دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
آرایش دائم و معرفی محبوب ترین تکنیک های هاشور ابرو
1
زمان مطالعه: 6 دقیقه
میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو هر دو از تکنیک‌های هاشور ابرو به شما میروند. که برای اصلاح فرم ابرو و پرپشت ‌سازی ابرو بکار می‌روند.

میکروبلیدینگ، جدیدترین روش فیبروز ابرو است. میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو هر دو از تکنیک‌های هاشور ابرو به شما میروند. که برای اصلاح فرم ابرو و پرپشت ‌سازی ابرو بکار می‌روند. ابرو تاثیر فراوانی در زیبایی چهره افراد دارد. در صورتی که فردی از ابروی خود راضی نباشد، می‌تواند با تکنیک‌های آرایش دائم، نتایجی دائمی برای رفع نواقص ابرو و زیباسازی آن ایجاد کند. با دانستن فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و هاشور ابرو شما می‌توانید بهترین گزینه را برای زیباسازی ابرو و چهره خود برگزینید. میکروبلیدینگ ابرو، جدیدترین روش فیبروز ابرو و هاشور ابرو یک روش‌ نیمه دائمی برای کاشت رنگدانه در زیر پوست و ایجاد خطوطی ظریف همانند تارهای ابرو است. همچنین هاشور ابرو به سه روش میکروبلیدینگ، فیبروز و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود.

بدون شک برای اجرای هر کدام از تکنیک‌های میکروبلیدینگ دخترانه، جدیدترین مدل ابرو فیبروز مد امسال 2023 ، مدل فیبروز ابرو طبیعی و هاشور ابرو باید مواردی از قبیل توجه به عوارض میکروبلیدینگ ابرو، مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو، قیمت هاشور ابرو ۱۴۰۲، طرح جدید فیبروز ابرو کاملا طبیعی و نچرال و .... را درنظر بگیرید. طبیعتا اجرای بلید ابرو، جدیدترین روش هاشور ابرو، مدل ابرو فیبروز برای صورت گرد، مدل ابرو فیبروز برای صورت کشیده و مدل ابرو فیبروز پهن و ... نیازمند مراجعه به مرکز تخصصی ابرو در تهران دارد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر ذکر تفاوت هاشور ابرو و فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و تعریف هر یک از این تکنیک‌ها به موارد تعیین‌کننده قیمت سایه و هاشور ابرو بانوان در سال ۱۴۰۲و اینکه ایا فیبروز ابرو پاک میشود و دیگر سوالات شما عزیزان‌ بپردازیم.

آرایش دائم و معرفی محبوب ترین تکنیک های هاشور ابرو

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و هاشور ابرو

بسیاری بر این باورند که هاشور ابرو همان تاتو ابرو است اما باید گفت این دو تکنیک در مواردی با هم تفاوت دارند. هاشور ابرو با سه روش فیبروز، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو انجام می‌شود. هاشور ابرو و روش‌های آن به نسبت تاتو ابرو کمرنگ‌تر و با ماندگاری کمتری هستند اما نتایجی بسیار طبیعی‌تر به همراه دارند. این روش‌ها به سبب مزایای فراوان و نتایج بی‌نظیری که به دنبال دارند، امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. در تکنیک‌ هاشور ابرو مدل طبیعی ابرو حفظ شده و پیگمنتر ظاهری طبیعی و پرپشت به ابروها می‌بخشد. فیبروز ابرو یکی از جدیدترین تکنیک‌های هاشور و تاتو ابرو است که موسس بزرگترین آکادمی هاشور ابرو در جهان یعنی آکادمی PHI آن را عرضه نموده است.

در تکنیک فیبروز برخلاف میکروبلیدینگ، پیگمنتر طراحی ابرو را بدون در نظر گرفتن سلیقه فرد و تنها بر اساس نسبت‌های طلایی انجام می‌دهد. در جدیدترین روش فیبروز از رنگدانه‌های مخصوصی استفاده می‌شود که بسیار باکیفیت بوده و بدون هیچ ماده مضر و فلزات سنگین هستند. همچنین سوزن‌ تاتو مورد استفاده در مدل ابرو فیبروز جدید با سوزن‌های میکروبلیدینگ و هاشور ابرو متفاوت است. هاشور ابرو درصورتی که به روش میکروپیگمنتیشن انجام گیرد به سبب عمق نفوذ بیشتر دستگاه تاتو دارای ماندگاری بالاتری نسبت به روش‌های دیگر است. در ادامه به توضیح هر یک از این تکنیک‌های می‌پردازیم.

آرایش دائم و معرفی محبوب ترین تکنیک های هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟!

هاشور ابرو از روش‌های آرایش دائم برای پرپشت‌‌سازی ابروها با ایجاد خطوطی بین ابرو است. در این تکنیک خطوط هاشور ایجاد شده باید با جهت رویش ابرو هماهنگ باشد. تفاوت اصلی این روش با تاتو ابرو در میزان رنگدانه‌ایست که به پوست نفوذ می‌کند. انواع روش‌های هاشور ابرو در نتیجه نهایی با هم مشابه بوده و در طولانی مدت نیز از بین نمی‌روند. برای پاک کردن تاتو ابرو باید در مراکز تخصصی از روش‌های بروز و بدون عوارض استفاده کرد. درصورت کمرنگ شدن این تکنیک نیز می‌توان با مراجعه برای ترمیم، ماندگاری و زیبایی آَن را افزایش داد.

قیمت هاشور ابرو

قیمت هاشور ابرو تهران به مواردی از قبیل حجم کار، مواد مورد استفاده، تجربه و مهارت پیگمنتر و ... بستگی دارد. همچنین مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید نیز در تعیین قیمت هاشور ابرو و سایه ابرو بانوان در سال ۱۴۰۲تاثیرگذار است. این روش به سه روش میکروبلیدینگ، جدیدترین روش فیبروز و میکروپیگمنتیشن انجام می‌گیرد.

آرایش دائم و معرفی محبوب ترین تکنیک های هاشور ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟!

میکروبلیدینگ دخترانه روشی است که به صورت دستی با ایجاد خراش‌هایی در ناحیه ابرو خطوطی ظریف همانند تارهای ابرو ایجاد می‌شود. در روش میکروبلیدینگ، پیگمنتر طراحی ابرو را با درنظر گرفتن سلیقه فرد و آناتومی صورت وی انجام می‌دهد. سپس با استفاده از مواد بی حسی اورجینال و سوزن‌های مخصوص، رنگدانه را در لایه دوم پوست ( لایه درم) تزریق می‌کند. در این روش فرد برای رفع نواقص احتمالی و افزایش ماندگاری نیاز به یک جلسه ترمیم اولیه دارد. پس از آن رعایت مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو برای دستیابی به نتیجه‌ای با دوام بالاتر ضروری است. درصورت مراجعه به مراکز نامعتبر به سبب استفاده از ابزارهای استریل نشده و عدم کنترل فشار دست و ... احتمال ایجاد عوارض میکروبلیدینگ ابرو برای فرد وجود خواهد داشت.

استاد غزل زرگریان به‌عنوان اولین موسس مرکز میکروبلیدینگ در ایران، با استفاده از بهترین مواد، خدمات میکروبلیدینگ را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری برای مشتریان خود انجام می‌دهند.

آرایش دائم و معرفی محبوب ترین تکنیک های هاشور ابرو

جدیدترین روش فیبروز ابرو در تهران

یکی دیگر از تکنیک‌های حرفه‌ای زیباسازی و اصلاح ابرو، فیبروز است. فیبروز توسط برانکو بابیچ موسس آکادمی فی از کشور صربستان ابداع شده است. در جدیدترین روش فیبروز ابرو سلیقه مشتری اهمیت کمتری دارد. تمرکز پیگمنتر در این روش بیشتر روی نسبت‌های طلایی و قوانین کمپانی فی است. طرح جدید فیبروز ابرو کاملا طبیعی و نچرال با رنگدانه‌های مخصوص و باکیفیت کمپانی فی انجام می‌شود که بدون ایجاد عوارض فیبروز ابرو ماندگاری قابل توجهی دارند. این روش همچنین توسط سوزن‌های مخصوصی انجام می‌گیرد.

شما می‌توانید مدل ابرو فیبروز شده جدید و شیک با هزینه مناسب و بدون عوارض را در مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان تجربه کنید. کلیه خدمات میکروبلیدینگ، جدیدترین روش فیبروز و هاشور ابرو در مرکز غزل زرگریان با بهترین کیفیت و ماندگاری و مناسب ترین قیمت هاشور ابرو به نسبت کیفیت ارائه می‌شود. مسترهای باتجربه استاد غزل زرگریان با تخصص بالا خدمات میکروبلیدینگ، جدیدترین روش فیبروز، هاشور ابرو و ... را بدون نیاز به ترمیم و با بالاترین ماندگاری حتی برای پوست‌های چرب انجام می‌دهند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نجمه زارعی | ۳ هفته پیش
وایی من خیلی دوست دارم هاشور ابرو انجام بدم اما همیشه میترسم ابرو هام قرینه نشه یا بهم نیاد
0
0

hits