دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
معرفی سیم کارت گردشگر ایرانسل
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
باید بدانید که سیم ‌کارت گردشگر ایرانسل یک سیم‌ کارت اعتباری است که علاقمندان در زمان سفر به ایران می توانند آن را تهیه نمایند و برای تماس با خارج از کشور نیازی به تهیه سیم‌ کارت بین‌ المللی و مخارج بالای آن ندارند.

آشنایی با سیم کارت گردشگر ایرانسل

اپراتور ایرانسل یک نوع سیم کارت اعتباری دارد که با عنوان سیم کارت ایرانسل گردشگری از آن یاد کرده است این سیم کارت همان طور که از اسمش مشخص است برای افرادی است که برای سفر به ایران آمده اند . این افراد می توانند این سیم کارت را تهیه کنند و از آن استفاده نمایند .

گردشگران عزیز به محض ورود به ایران می توانند برای خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری گردشگر اقدام کنند . به راحتی می توانند این سیم کارت ها را از فرودگاه خریداری کنند .

نیازی به فعال سیم کارت ها نیست به محض این که سیم کارت را در گوشی قرار دهید فعال می شود . می توانید از این “سیم کارت” استفاده نمایید و قابل استفاده است . در واقع ایرانسل ( irancell ) این نوع سیم کارت ها را در نظر گرفته است تا افرادی که به ایران سفر می کنند مشکلی در برقرای ارتباط برایشان پیش نیاید .

با خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری گردشگر به راحتی می توانید با داخل و خارج ایران صحبت کنید . بسیار مقرون به صرفه است و با تهیه این سیم کارت برای تماس با خارج از کشور دیگر نیازی به خرید سیم کارت بین الملل نیست . با استفاده از سیم کارت گردشگر می توانید به راحتی ارتباط برقرار کنید و تماس بگیرید و پیامک ارسال کنید و از سریع ترین اینترنت ایرانسل بهره ببرید .

برای “خرید سیم کارت” ایرانسل گردشگر حتما باید شماره گذرنامه خود را داشته باشید . در هنگام خرید به آن نیاز دارید ، از مزایای این سیم کارت ها مقرون به صرفه بودن آن ، اینترنت پر سرعت ، مناطق تحت پوشش گسترده و پشتیبانی ۲۴ ساعته آن است .

انواع سیم کارت گردشگری ایرانسل

سیم کارت های گردشگر ۳ نوع می باشد . از نظر مقدار شارژ، اینترنت و هزینه خرید با یکدیگر متفاوت هستند .

  • سیم کارت گردشگر ۱ : هزینه این سیم کارت ۳۰ هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن ۱ ماهه است . این سیم کارت گردشگر ۱ مبلغ ۴ هزارتومان شارژ اولیه و به میزان ۱.۵ گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .
  • گردشگر ۲ : هزینه این سیم کارت ۴۳ هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن ۱ ماهه است . این سیم کارت گردشگر ۲ مبلغ ۱۴ هزار تومات شارژ اولیه و به میزان ۳ گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .
  • سیم کارت گردشگر ۳ : هزینه این سیم کارت ۵۸ هزار تومان است و مدت زمان اعتبار آن ۱ ماهه است . این سیم کارت گردشگر ۳ مبلغ ۲۲ هزار تومان شارژ اولیه دارد و به میزان ۵ گیگا بایت اینترنت اولیه دارد .

شما می توانید در جدول زیر انواع سیم‌ کارت گردشگر به همراه بها و دیگر مشخصات آن مشاهده نمایید.

هزینه

مدل ۱مدل ۲

مدل ۳

هزینه بسته

۱۶/۰۰۰ تومان

۳۱/۰۰۰ تومان

۴۶/۰۰۰ تومان

مدت زمان اعتبار

یک ماه

یک ماه

یک ماه

شارژ اولیه

۲/۰۰۰ تومان

۱۴/۰۰۰ تومان

۲۲/۰۰۰ تومان

اینترنت

۱/۵ گیگابایت

۳ گیگابایت

۵ گیگابایت

separator line

حتماً بخوانید:
آشنایی با تعرفه بسته‌های اینترنت پرسرعت تالیا

آشنایی با تعرفه بسته‌های اینترنت پرسرعت تالیا

سیم‌کارت‌های گردشگری تالیا با هدف دسترسی آسان، سریع و ارزان مسافرین ورودی به مرز‌های جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به خدمات تلفن همراه، توسط تالیا…


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits