دلگرم
امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
زمان پخش سریال های نوروز ۱۴۰۱ تغییر کرد !!؟
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سریال های نوروز ۱۴۰۱ / زمان دقیق پخش سریال های نوروز ۱۴۰۱ / ساعت پخش سریال های نوروز ۱۴۰۱ / زمان پخش سریال های نوروز ۱۴۰۱ از زیر خاکی و خداداد تا دردسرهای شیرین .

سریال های نوروز ۱۴۰۱ هر ساله در شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود. تا انتها با دلگرم همراه باشید و با سریال های نوروز ۱۴۰۱ و ساعت پخش سریال های نوروز ۱۴۰۱ آشنا شوید .

سریال نوروز ۱۴۰۱ شبکه یک سیما، برای نوروز ۱۴۰۱ پخش سریال طنز تلویزیونی «زیر خاکی ۳» به کارگردانی جلیل سامان و با بازی پژمان جمشیدی و ژاله صامتی را در نظر گرفته است. این سریال در ساعت ۲۲:۱۵ هر شب در نوروز ۱۴۰۱ روی آنتن می‌رود.

سریال های نوروزی 1401

سریال نوروز ۱۴۰۱ شبکه دو سیما هم در نوروز با پخش سریال «خداداد» به کارگردانی علی غفاری، در ساعت ۲۱:۳۰ مهمان خانه مخاطبان می‌شود.

سریال های نوروزی 1401

سریال نوروز ۱۴۰۱ شبکه سه سیما، در نوروز پیش رو، فصل دوم سریال «نجلا» را می‌بینند. البته پخش «نجلا» تا پایان ماه مبارک رمضان هم ادامه پیدا می‌کند. این سریال در ساعت ۲۰:۴۵ پخش می شود.

سریال های نوروزی 1401

سریال نوروز ۱۴۰۱ شبکه پنج سیما هم امسال یک سریال خانوادگی با نام «دردسرهای شیرین» را با درونمایه طنز روی آنتن می‌برد. این سریال ساعت۲۰ پخش می‌شود.

سریال های نوروزی 1401

زمان پخش مهمونی برنامه جدید آقای مجری در نوروز 1401

ساعت پخش سریال دردسرهای شیرین نوروز 1401

سریال خداداد: ساعت پخش داستان و بازیگران سریال خداداد

سریال زیرخاکی 3: ساعت پخش داستان و بازیگران زیرخاکی3این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است