دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتز!
33
اگه گروه های مدرسه هاگوارتز رو یادتونه در این مطلب با ما همراه باشید تا پرنسس های دیزنی رو در گروه بندی مدرسه هری پاتر ببینید.

کلاه گروه‌بندی بر اساس ویژگی‌ها و خصوصیات افراد آن‌ها را در یکی از گروه‌ها قرار می‌دهد. افراد شجاع و نترس و وفادار به گریفندور می‌روند. افراد زیرک و کمی بداخلاق و بلند پرواز به اسلیترین می‌روند، معمولاً این افراد به جادوی سیاه علاقه‌مند هستند. افرادی با هوش و ذکاوت بالا به ریونکلا و افرادی سخت کوش، مهربان و صبور به گروه هافلپاف می‌روند.

پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتز

در سری داستان‌های هری پاتر گروه هلگاهافلپاف نام یکی از بنیان‌گذاران مدرسه جادوگری هاگوارتز است که بعدها تبدیل به یکی از گروه‌های این مدرسه با نماد گورکن شد. اعضای این گروه معمولاً توسط بقیه گروه‌ها دست کم گرفته می‌شوند، چرا که این باورِ عمومی وجود دارد که اگر کسی به اندازه کافی شجاع، باهوش یا بلند پرواز نباشد و نتواند عضو هیچ‌یک از سه گروهِ دیگرِ هاگوارتز شود، کلاه گروهبندی او را به هافلپاف خواهد فرستاد. افراد این گروه سخت کوش، مهربان، وفادار و صبور هستند.

پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتز

گریفندور یکی از گروه‌های چهارگانه در هاگوارتز در مجموعه داستان‌های هری پاتر است که ویژگی‌های آن به این صورت می‌باشدکه گودریک گریفیندور این گروه را تاسیس کرده است

پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتز

ریونکلا در سری داستان‌های هری پاتر نام یکی از گروه‌های مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز است. نام این گروه به نام بنیان‌گذار آن (روونا ریونکلا) نامگذاری شده‌است.

پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتز

در سری داستان‌های هری پاتر، سالازار اسلیترین نام یکی از چهار بنیان‌گذار مدرسه جادوگری هاگوارتز است که بعدها تبدیل به یکی از گروه‌های این مدرسه شد. رنگ این گروه سبز یشمی و نماد آن مار است. بسیاری از جادوگرانی که در این گروه تحصیل کردند بعدها به جادوی سیاه علاقه‌مند شدند.

پرنسس های دیزنی در گروه های مدرسه ی هاگوارتزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (33 رای)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نارگل | ۱ ماه پیش
باحال✋
0
0
Niki | ۱ ماه پیش
Gryffindor از همه باحال تر بود 🙂
1
1

hits