مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
نهر آب در خواب / تعبیر خواب نهر دیدن چیست ؟
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب نهر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن نهر در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب نهر دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب نهر

دیدن خواب نهر از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

نهر آب در خواب / تعبیر خواب نهر دیدن چیست ؟

 • نهر درخواب نماد آرامش، پاکی و ذات انسان است.
 • البته این خواب بستگی به نوع نهر نیز دارد. مثلا اگر نهر بزرگ و خروشانی دیدید، تعبیرش این است که خشمگین یا بدخلق هستید و دوست دارید زندگی آشفته خود را درست کنید. شاید هم به کسی خدمات داده اید و در قبال آن چیزی دریافت نکرده اید، ممکن است این خواب را ببینید.
 • اما اگر نهر کوچک ببینید، تعبیرش این است که زندگی راحتی دارید. دوست دارید به خود و عزیزانتان خوش بگذرد، به همین دلیل است که با یک پیاده روی ساده یک ماجراجویی کامل می سازید. شما تلاش می کنید تا چیزهای منفی را که در اطرافتان اتفاق می افتد نادیده بگیرید و لبخند بزنید و به جلو بروید.

تعبیر خواب نهر آب زلال

این خواب نشانه این است که به زودی ثروتمند می شوید.

 • به لطف سرمایه گذاری به موقع و تلاش بزرگ خود، به آنچه می خواهید، می رسید. احتمال دیگر این است که رئیستان به واسطه کار خوب، به شما پاداش بزرگی خواهد داد یا در کارتان ارتقا پیدا می کنید.

تعبیر خواب نهر کثیف و کدر

نهر کدر درخواب نشانه بیماری است. شما یا یکی از عزیزانتان ممکن است به دلیل وضعیت بد سلامتی در بیمارستان بستری شوید. سعی میکنید راه های جایگزینی را برای سلامتی به کار بگیرید یا دکترتان را عوض کنید.

تعبیر خواب نهر کم عمق

 • اگر در خواب نهر کم عمقی ببینید، بیانگر آن است که اعتماد به نفس شما کم شده است. اعتماد به نفس شما کم شده و معتقدید دیگران بهتر و باهوش‌تر از شما هستند. شما به سرعت نظرات خود را تغییر می دهید و این باعث می شود که دشمنانتان برای شکست شما کار راحتی داشته باشند.

تعبیر خواب نهر پر آب

نهر عمیق در خواب نشانه این است که راز کسی را حفظ کرده اید.

 • شما هرگز در مورد زندگی دیگران نظر نمی دهید، به همین دلیل است که دوستان شما می دانند که هر چیزی که به شما می گویند فقط بین شما دو نفر می ماند. برای شما سخت است که هر از گاهی دهان خود را ببندید زیرا اطلاعات زیادی در سر دارید که شروع به غلبه بر شما می کند.

تعبیر خواب نهر خروشان

 • دیدن این خواب یعنی اینکه شما ناراحت هستید. احتمالاً در دوره بعدی شرایط استرس زا را پشت سر می گذارید و موفق نمی شوید با آنها کنار بیایید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و به خودتان سخت نگیرید.

تعبیر خواب نهر خشک شده درخواب

 • اگر در خواب نهر خشکی ببینید، نشانه مشکل در عشق است. شما و شریک زندگیتان ممکن است از یکدیگر خسته شده باشید و نتوانید به ادامه این رابطه فکر کنید. برایتان مهم نیست که فردا یا یک ماه دیگر همدیگر را ببینید، به همین دلیل است که فکر می‌کنید آیا ادامه دادن به این ماجرا منطقی است یا خیر.

تعبیر خواب آب نهر نوشیدن

نوشیدن آب از نهر نشانه سلامتی است.

 • هر چه آب زلال تر باشد تعبیرش بهتر است. شما سعی می کنید بیشتر روز خود را بیرون و در هوای تازه بگذرانید. از اتومبیل دوری می‌کنید و پیاده یا با دوچرخه به هر کجا که می‌توانید بروید، زیرا این به شما احساس آزادی می‌دهد. همه اینها تأثیر مثبتی بر بدن و ذهن شما دارد، به همین دلیل است که به ندرت افسرده یا بیمار می شوید.
 • اگر می بینید که شخص دیگری از یک نهر آب می نوشد، تعبیرش این است که به زودی خبر سلامتی کسی را دریافت خواهید کرد. شما اغلب وقت خود را در موسسات پزشکی می گذرانید.

تعبیر خواب نهر و آب خوردن حیوان از آن

 • اگر درخواب دیدید که حیوانی از نهر آب می خورد، تعبیرش این است که بدهی‌هایتان را پرداخت خواهید کرد. ممکن است همه چیز را به یک دوست پس بدهید یا از شر وام خلاص شوید. بعد از برداشتن چنین بار سنگین بالاخره می توانید آرام شوید.

تعبیر خواب نهر و شستن صورت

 • شستن صورت خود در نهر در خواب به این معنی است که یک غریبه به شما در حل مشکل کمک می کند. نه دوستان و نه اعضای خانواده شما نمی توانند به شما کمک کنند. اگر دیدید شخص دیگری در حال شستن صورت خود در نهر است، تعبیرش این است که به غریبه ای کمک می کنید.

تعبیر خواب نهر و قدم زدن در آن

 • قدم زدن در یک نهر کم عمق در خواب می تواند نمادی از مسائل و مشکلات حقوقی باشد. اگر اخیراً خانه، آپارتمان یا ماشین خریده‌اید، ممکن است مجبور باشید ثابت کنید که مالک آن ملک هستید.
 • اگر شخص دیگری را در حال قدم زدن در یک نهر کم عمق دیدید، تعبیرش این است که دوست یا همکار شما ممکن است از شما راهنمایی بخواهد. ما در مورد یک موقعیت حساس صحبت می کنیم، به همین دلیل است که شما نیاز به زمان دارید تا در مورد آنچه که باید بگویید فکر کنید.

تعبیر خواب نهر و نشستن در کنار آن

نشستن در کنار نهر در خواب به این معنی است که اشتباهی را که در گذشته مرتکب شده اید اصلاح خواهید کرد. ممکن است از کسی که او را آزرده خاطر کرده اید طلب بخشش کنید. تعبیر دیگرش این است که شانس هایی را که قبلاً عادت به رد کردنشان داشتید را از دست ندهید.
اگر دیدید که دیگران در کنار نهر نشسته بودند، تعبیرش این است که یکی از عزیزان در مورد مشکلی که او را آزار می دهد با شما صحبت می کند. شما تلاش خواهید کرد تا آنجا که ممکن است برای غلبه بر آن بحران با هم کمک کنید.
قدم زدن در کنار نهر در خواب نشانه خوبی است. در نهایت فرصت کمی استراحت خواهید داشت زیرا می توانید برخی از مشکلات و تعهداتی را که اخیراً شما را آزار داده اند حل کنید. حتی ممکن است با شریک یا عزیزان خود به یک سفر کوتاه مدت بروید تا دوباره انرژی از دست رفته خود را بازیابی کنید.
اگر شخص دیگری را دیدید که در امتداد نهر قدم می زند، تعبیرش این است که به خاطر به او حسادت میکنید. زیرا بدون تلاش به جاهایی رسیده که شما نمی توانید با تلاش زیاد به آن جا برسید..

تعبیر خواب افتادن در نهر

 • افتادن در نهر در خواب به این معنی است که می توانید تصمیم بگیرید خانه، آپارتمان یا خانه روستایی بخرید. احتمال دیگر این است که به شهر یا ایالت دیگری نقل مکان کنید. به سرعت خود را با محیط جدید وفق خواهید داد و احساس خوبی نسبت به تغییر خواهید داشت.
 • اگر شخص دیگری در خواب شما به نهر بیفتد، می تواند نماد مشکلات مالی باشد. برای تامین مایحتاج زندگی سخت خواهید داشت زیرا هزینه های بیشتری متقبل می شوید و حقوق کمتری خواهید داشت.

تعبیر خواب نهر و هل دادن دیگران در آن

 • اگر درخواب دیدید که کسی شما را در نهر هل داد، تعبیرش این است که شخصی شما را مجبور می کند یک راز خصوصی یا کاری را فاش کنید. احتمالاً در مورد یک فرد کنجکاو صحبت می کنیم که سرگرمی مورد علاقه اش غیبت کردن در مورد دیگران است. شما از آن صفت آنها خبر دارید، به همین دلیل است که آرزوی آنها را برآورده نمی کنید.
 • هل دادن شخص دیگری در نهر در خواب به معنای این است که شما دچار سوء تفاهم خواهید شد. ممکن است یک راه حل برای آن مشکل پیشنهاد کنید، اما همکارانتان آن را تلاشی برای تحمیل راه حل یا ایده های شما می دانند. احتمال دیگر این است که شما با کسی مهربان باشید و او آن را اغوا کند.

تعبیر خواب نهر و حمام کردن در آن

 • حمام کردن در نهر در خواب به این معنی است که کاری را مجانی انجام خواهید داد. احتمالاً می خواهید به کسی کمک کنید و تصمیم بگیرید که برای کار و تلاش خود هزینه ای از او نگیرید. با این حال، شما نمی توانید اجازه دهید مردم از محبت شما سوء استفاده کنند.
 • اگر شخص دیگری را در حال حمام کردن در یک نهر ببینید، به این معنی است که انرژی و طرز فکر کسی را دوست خواهید داشت. متوجه خواهید شد که تفاهمات زیادی دارید یا حتی عاشق آنها می شوید.

تعبیر خواب نهر و غرق شدن در آن

 • غرق شدن در نهر در خواب به این معنی است که اگر مسئولیت اشتباهات گذشته را بر عهده بگیرید و آنها را بپذیرید، چیزهای زیادی از اشتباهات گذشته خواهید آموخت.
 • اگر دیدید شخص دیگری در نهر غرق می شود، تعبیرش این است که محبت شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. شما به کسی کمک خواهید کرد، اما شخص مورد نظر راضی نمی شود، بلکه بیشتر درخواست می کند.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کامل آب : دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب استخر : 31 معنی و تعبیر دیدن خواب استخر

تعبیر خواب شنا کردن و آبتنی : شناکردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه و تعبیر دیدن دریا در خواب

تعبیر خواب آبشار : ۲۶ نشانه و تفسیر دیدن آبشار در خواب

تعبیر خواب ماهی : دیدن ماهی در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است