مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب چاقی: چاق شدن در خواب نشانه چیست ؟
2
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب چاقی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های چاق شدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب چاقی دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب چاقی ، تعبیر خواب چاق بودن، تعبیر خواب چاق شدن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب چاقی

تعبیر خواب چاقی

چاقی درخواب نماد فقر است. احتمالا فرد آینده نگری نیستید و پس اندازی ندارید. به همین دلیل به شدت گرفتار شدید و هیچ کس هم ندارید که از شما حمایت کند. به همین دلیل مجبورید از راه های مختلف زندگی را بگذرانید.
تعبیر دیگرش این است که باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. احتمالاً از چاق شدن و اضافه وزن می ترسید ، اما به هر حال باید از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید. آنها به شما توصیه می کنند چه بخورید و چه فعالیت های بدنی را باید انجام دهید.
اگر در خواب دیدید که دوست یا عزیزتان چاق شده، تعبیرش این است که نگران سلامتی او هستید. شما می دانید که آن عزیز چه اشتباهی را انجام داده اما هر چه تلاش می کنید نمی توانید به او ثابت کنید.. اما از طرفی نمی توانید بیخیال او شوید و آرام بگیرید. سعی کنید از راه های دیگر به او بفهمانید که کارش اشتباه است.


تعبیر خواب چاق بودن

اگر در عالم واقعیت چاق بودید و خواب دیدید که دیگر چاق نیستید، تعبیرش این است که آرزویی که دارید سرانجام محقق خواهد شد و به آنچه میخواهید می رسید. تعبیر دیگر این خواب تناسب اندام و رسیدن به وزن ایده آل است. شاید قبلاً بارها سعی کرده اید وزن خود را کاهش دهید اما همه تلاش های شما بی فایده بوده است. در هر صورت این خواب ثابت میکند که شما انرژی و قدرت و توان بالایی در تحقق اهدافتان دارید.
اگر این خواب را برای دیگران دیدید تعبیرش این است که نگران سلامت آن ها هستید و دوست دارید از آن ها مراقبت کنید.
اگر درخواب دیدید که به دلیل چاقی تحت درمان بودید، تعبیرش این است که در مشکلات خود اغراق میکنید و مدام به دیگران استرس می دهید. شما در حال تجزیه و تحلیل تحرکات خود و دیگران هستید ، که این مسئله اوضاع را پیچیده تر می کند. آرام باشید و این بار به قلب خود گوش فرا دهید ، مطمئناً پشیمان نخواهید شد.اگر این خواب را برای دوست یا عزیزی دیدید، تعبیرش این است که احتمالا از او انتقاد تندی خواهد شد و شما مجبورید که به او آرامش دهید. او سرخورده شده و به شما نیاز دارد. بعد از دیدن این خواب بهتر است با او صحبت کنید.


تعبیرخواب چاق شدن

اگر در خواب مرد یا زن چاقی دیدید، تعبیرش این است که تنبل هستید و اغلب انتظار دارید که دیگران کار شما را انجام دهند. اگر در خواب زنی چاق می بینید ، تعبیرش این است که همسایگان شما در موردتان شایعه پراکنی می کنند و پشت سرتان حرف می زنند.

تعبیرهای دیگر

  • تعبیر خواب درمان چاقی:تعبیر این خواب این است که در ظاهر خود وسواس دارید. احتمالا به جراحی پلاستیک و کارهایی از این قبیل فکر میکنید اما بهتر است به جای جستجوی چنین راه حل هایی خود را همانطور که هستید دوست داشته باشید.. اگر شما خود را همانگونه که هستید دوست داشته باشید، دیگران هم شما را دوست دارند.
  • تعبیرش این است که باید مراقب خورد و خوراک خود باشید. اگر بی مهابا غذا بخورید یا ورزش نکنید به احتمال زیاد اضافه وزن پیدا خواهید کرد. اگر مواد غذایی که برای شما مضر هستند را قطع کنید و ورزش روزانه را شروع کنید ، به هدف خود خواهید رسید.
  • تعبیرش این است که دین ومعنویت جای خود را به مادیات داده است و مردم تا چه حد تغییر کرده اند. احتمالاً از فردی کاملاً فاصله خواهید گرفت زیرا نمی توانید ثروت و پول آن ها را تحمل کنید.
  • تعبیر دیدن عروس چاق نشانه این است که به دلیل میزان استرسی که احساس می کنید ، احتمالاً دیگر از کاری که انجام می دهید لذت نمی برید.
  • کودک چاق نمادی از ارتباط با خانواده است. شما کسی هستید که در معاشرت با با خانواده خود احساس آرامش و رضایت دارد و همیشه خانواده را اولویت قرار داده است. شما معتقد هستید که پول و موفقیت موقتی است در حالی که خانواده شما بزرگترین سرمایه ای است که می توانید در زندگی داشته باشید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب چاقی

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب شکم : دیدن شکم در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب زایمان کردن: 48 نشانه و تعبیر زایمان و زاییدن در خواب

تعبیر خواب سرطان: 45 نشانه و تعبیر دیدن انواع سرطان در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

Aida | ۶ ماه پیش
سلام من خاب دیدم که توی یه جمع نشستیم فک کنم مراسم بود یهو روحم حدا شد و به آسمون رفت بعد جسمم بود از یکی پرسیدم چرا من مردم گفت ماشین بهت زده کشتت بعد انداختت تو یه جدول
1
0