دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
خواب گوشی همراه دیدن چه تعبیری دارد ؟
180
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب دیدن موبایل تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن گوشی همراه و موبایل در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب موبایل دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب موبایل ، تعبیر خواب موبایل خراب شده ، تعبیر خواب صفحه تلفن همراه ، تعبیر خواب موبایل شکسته شده ، تعبیر خواب شارژ موبایل و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب موبایل

1- موبایل در خواب نوعی نزدیکی عاطفی است. این خواب نشانه این است که هر زمان که بخواهید می توانید به دیگران دسترسی پیدا کنید و با آن ها در ارتباط باشید.
2-تعبیر دیدن لیست تماس های تلفن همراه در خواب به این معنی است که دوست دارید با شخص خاصی ارتباط برقرار کنید. اگر تعداد افراد لیست شما زیاد باشد تعبیرش این است که به شایعات و حرف های مردم اهمیت می دهید.
3- تعبیر دیدن کاور تلفن همراه در خواب نشانه این است که بسیار سطحی نگر هستید و این موضوع باعث شده خود را در پیله ای که برای خود درست کرده اید مخفی کنید.
4- اگر در خواب دیدید که مشغول بازی یا کار با برنامه های تلفن همراه هستید تعبیرش این است که برای برنامه های زندگی خود وقت زیادی میگذارید و خیلی مراقب اقدامات خود هستید. این برنامه ها در خواب همان رویکرد های شما نسبت به آینده است.
5- تعبیر دیدن تلفن همراه و صورتحساب آن در خواب هشداری است که به شما میگوید پول خود را بیش از حد صرف چیزهای بیهوده نکنید. زیرا هزینه زیادی گردن شما خواهد انداخت.
6- اگر در خواب دیدید که تلفن همراهتان قفل شده بود تعبیرش این است که شما حتی در صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با عزیزانتان به مشکل برخورده اید.

مولف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید :
7- دیدن همراه در خواب نشان خبر است .
8- اگر موبایل را از جیب یا کیف خود در آورد خبری از همسر خود دریافت می کند .
9- اگر موبایل را در جیب یا کیف خود گذاشت خبری به همسرش خواهد رساند
10- اگر موبایل را از کمر خود بیرون آورد خبر مربوط به فرزندش می باشد
11- اگر موبایل را در کمر خود قرار داد خبری به فرزندش خواهد داد

تعبیر خواب موبایل خراب شده

12- تعبیر دیدن موبال خراب خواب نشانه وجود مشکل در روابط اجتماعی است. سعی کنید علامت خرابی تلفن را پیدا کنید. ممکن است دلیل مسافت دور، کم کاری شما باشد. به همین دلیل باید روند کاری خود را تغییر دهید.

تعبیر خواب دزدیدن موبایل

13- اگر در عالم رویا دیدید که تلفن همراهتان را دزدیدند تعبیرش این است که شما نیم توانید کسی را که دوست دارید رها کنید. اگر خواب دیدید که تلفن همراهتان به زور سرقت رفت تعبیرش این است که کسی قصد دارد جایگاه شما را بگیرد و یا به همسرتان خیانت کند.

تعبیر خواب موبایل زنگ خوردن

14- شنیدن صدای زنگ موبایل در خواب نشانه برآورده شدن نیازهای عاطفی است.

تعبیر خواب موبایل شکسته شده

15- اگر در خواب دیدید که تلفن همراهتان را شکستید تعبیرش این است که در عشق شکست خورده اید و دیگر به هیچ عنوان نمیتوانید این رابطه را از سر بگیرید. این خواب نشانه این است که برخی دوستان یا روابط عاطفی ، آسیب های جدی به شما می زنند که جبران کردن آن کار بسیار سختی است.

تعبیر خواب موبایل جدید داشتن

16- تعبیر دیدن تلفن همراه جدید در خواب نشانه تجریبات جدیدی است که در زندگی دارید. شما می خواهید با دیگران ارتباطات جدیدی برقرار کنید و بیشتر در اجتماع حضور داشته باشید.

تعبیر خواب صفحه تلفن همراه

17- اگر در عالم رویا دیدید که صفحه تلفن همراهتان ترک برداشته بود تعبیرش این است که احساساتتان جریحه دار شد ه است. ممکن است افرادی که دوست داشته اید به شما آسیب بزنند. با این حال همچنان امیدوارید تا رابطه خود را با آن ها ادامه دهید.

تعبیر خواب باطری موبایل

18- تعبیر باطری موبایل در خواب مربوط به خواسته هایی است که شما در زندگی خود دارید. این موضوعات همان چیزهایی هستند که حالتان را خوب میکنند. اگر باطری تلفن کم باشد به این معنی است که باید روابط خود را تقویت کنید.

تعبیر خواب شارژ موبایل

19- تعبیر دیدن شارژر تلفن همراه در خواب مربط به چیزی است که شما برای انجام کارها به آن نیاز دارید. سعی کنید ارزش بیشتری برای دیگران قائل شوید.

تعبیر خواب افتادن موبایل در آب

20- اگردر خواب دیدید که تلفن همراه خود را به آب انداختید تعبیرش این است که دیگر نمی خواید با مردم و با دوستان خود ارتباط داشته باشید.احساسات شما توسط شخصی که عاشقش هستید جریحه دار شده است و تلاش میکنید این موضوع را به هر نحوی فراموش کنید.

تعبیر خواب گم شدن موبایل

21- تعبیر گم کردن تلفن همراه در خواب نشانه این است که گروهی از شما سوء استفاده کرده اند و شما به نوعی رو دست خورده اید . این موضوع باعث شده که زندگی تان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

تعبیر خواب پیدا کردن گوشی موبایل

22- پیدا کردن تلفن همراه در خواب نشانه این است که شما آماده پذیرش نظرات و دیدگاه های مردم هستید.

تعبیر خواب تلفن همراه از مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
23- تعبیر تلفن دیدار دوستان و عزیزان است . این در صورتی است که زیاد با تلفن سر و کار نداشته باشید .
24- اگر در خواب ببینید که تلفن دارید به دیدار دوستی نایل می شوید . برای کسانی که تلفن در خانه دارند این خواب عادی است .
25- تعبیر خواب تلفن شکسته و خراب شکست عاطفی است .
26- چنانچه در خواب ببینید تلفن شکسته ای دارید یا گوشی را برمی دارید صدایی نمی شنوید بین شما و کسی که مورد توجه شماست مفارقت می افتد یا کدورت حاصل می شود .
27- تعبیر این خواب که از تلفن صدای غیر مانوس شنیدن نیز همین تعبیر را دارد و گویای این است که دوستی از شما آزردگی دارد .

ترجمه : معصومه راهی

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (180 رای)  


۱۰ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

سبحان | ۱ سال پیش
سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یه دختر منو کشوند برد یه طرف بعد گوشیشو در اورد بعد نمیدونم رفت توی واتساپ یا روبیکا بهم به شماررو نشون داد و منم گفتم این شماره ها الکین آدم رو هک میکنن البته اون دختره فکر کنم یکی از اقوام بود همینجا بود از خواب بلند شدم لطفا میشه جوابم رو بدید
7
14
تیبی | ۱ سال پیش
من خواب دیدم تلفنم زنگ خورد. به دختر داییم‌گفتم ببینه کی زنگ زده، پسرعموم بود.میخواستم گوشیو از دختر داییم بگیرم نمیدادش و من از دستش حرص میخوردم. تعبیرش چیه؟
8
8
حسین | ۱ سال پیش
خواب دیدم که بند های کفشم باز شده بود بعد گوشیم گزاشتم زمین تا بند کفشم رو ببندم بعد که نگاه کردم دیدم گوشیم نیست بعدش هی گشتم تا اینکه توی یک گونی یک مردی پیداش کردم گوشیم نابود شده بود بعدش یه خواب دیگه دیدم که گوشی خریدم تعبیرش چیه
4
9
محمد پارسا | ۱ سال پیش
من خواب دیدم خاله ام عزیزش مرد ، هکر شد 😂😂 تعبیرشو می خواستم ، کسی می دونه پاسخ بده .
6
9
عباس بوعذار | ۱ سال پیش
من خواب دیدم بابام داره گوشیمو چک میکنه😐
4
15
آیگین | ۱ سال پیش
من خواب دیدم گوشی جدید دارم و دارم باهاش کار و بازی میکنم
4
18
ناشناس | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم گوشیم دستمه اما مدل گوشیم تو خوابم با مدل گوشی واقعیم فرق داشت
6
25
زهرا | ۲ سال پیش
خوب بود ممنون
8
9
یگان | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم گوشیم هک شده و برنامه هارو پاک میکنم اول به بابام زنگ زدم ولی جواب نمیداد هکر جواب میداد بعد به عشقم زنگ زدم در آخر عشقم پیشم اومد با نوشیدنی مورد علاقم
14
15
امیر | ۲ سال پیش
من خواب دیدم گوشی دار شدم الان یه گوشی بابام بهم داده
12
16