مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
خواب جنگ و مبارزه دیدن چه تعبیری دارد

تعبیر خواب مبارزه : 18 نشانه و تعبیر مبارزه کردن در خواب

خواب جنگ و مبارزه دیدن چه تعبیری دارد
4
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب مبارزه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن مبارزه در خواب را در دلگرم بخوانید ...

دیدن خواب مبارزه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب جنگ ، خواب مبارزه با شیر ، تعبیر دیدن خواب مبارزه با شمشیر ، خواب جنگ دیدن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب مبارزه ( جنگ )

1- مبارزه کردن یا دعوا کردن در خواب معمولا یک تجربه ناخوشایند است. این خواب نشانه وجود انرژهای منفی در اطراف شماست که شما را آزار می دهد.
2- خواب مبارزه همچنین نشانه تعارض میان خواسته ها و باورهای اخلاقی و همچنین نشانه درگیری هاست. شما در تلاشید که چیزی را به دیگران بفهمانید. این تلاش با اقدامات خشونت آمیز همراه است. گاهی این خواب نشانه نارضایتی و خشم شما نسبت به شخص خاصی است.
3- اگر در خواب دیدید که با کسی مبارزه می کردید تعبیرش این است که به اتفاقاتی عجیب در آینده برای شما اتفاق خواهد افتاد. این اتفاقات ممکن است خوشایند یا ناخوشایند باشد.
4- اگر خواب دیدید که با دوستان خود دعوا می کردید تعبیرش این است که به زودی با دوستان خود به مشکل بر میخورید و این مشکل باعث شکست های مالی و عاطفی شما خواهد شد.
5- اگر در خواب دیدید که با شخص غریبه ای مبارزه می کردید تعبیرش این است که در زندگی شما تغییراتی ایجاد می شود که روند زندگی تان را تغییر می دهد. این تغییرات ممکن است خانه، شغل و روابط شخصی باشد.
6- اگر خواب دیدید که با کسی که می شناختید دعوا می کردید تعبیرش این است که ممکن است به زودی با او بر سر موضوعی دعوا میکنید. سعی کنید رفتار خود را کنترل کنید.
7- اگر درخواب دیدید که صدای مبارزه و دعوا می شنیدید تعبیرش این است که اتفاق بدی در آینده برایتان رخ خواهد داد.
8- اگر در خواب دیدید با شخص هم سن و سال خودتان دعوا می کردید تعبیرش این است که با او رقابت دارید و میخواهید از او پیشی بگیرید. این شخص ممکن است همکار یا خواهر یا برادرتان باشد.
9- تعبیر تماشا کردن مبارزه دیگران نشانه خوبی است. این خواب این پیام را به شما می رساند که باید به دنبال آزادی باشید و حقتان را بگیرید.
10- اگر در خواب دیدید که با شریک زندگی خود دعوا می کردید تعبیرش خیانت و آشفتگی است احتمالا این دعوا به جدایی و طلاق می انجامد. مراقب باشید اگر با کمک همسر خود مقابل کسی می جنگیدید تعبیرش این است که افرادی قصد دارند زندگی زناشویی شما را به هم بریزند. سعی کنید به حرف های آن ها اهمیت ندهید و اجازه ندهید کسی روابط شما را به هم بزند.
11- اگر در خواب دیدید که دعوای خونینی کردید تعبیرش این است که کسی به شما خیانت کرده و از اعتمادتان سوء استفاده می کند. این موضوع شما را بسیار آزار می دهد و دوست دارید هر چه زودتر این موضوع را فراموش کنید. اگر هنگام دعوا شدیدا صدمه دیدید تعبیرش این است که کسی در زندگی تان وجود دارد که مانع از رسیدن شما به هدفتان می شود. این شخص قصد دارد به شما آسیب برساند.
12- اگر خواب دیدید که در دعوا شکست خوردید تعبیرش این است که در زندگی کم می آورید و تسلیم می شوید. این خواب هشداری به شماست که هیچ گاه اجازه ندهید کسی یا چیزی شما را زمین بزند. این خواب همچنین نشانه بروز اتفاقات ناگوار است که باعث ضرر مالی سنگینی به شما می شود.
13- اگر در خواب نتوانستید جلوی دعوای دیگران را بگیرید تعبیرش این است که مشارکت و فعالیت های اجتماعی شما بسیار ضعیف است. این خواب به شما هشدار می دهد که از تماس با افراد مخرب و مشکوک خودداری کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
14- اگر خواب ببینید مشغول مبارزه سیاسی هستید ، تعبیرش آن است که با قوانین تصویب شده سر سازگاری ندارید و دشمنان بر علیه شما اقدام می کنند .
15- اگر افراد مقتدر و سیاستمدار خواب مبارزه ببینند ، تعبیرش آن است که در طرحهای خود با شکست مواجه خواهد شد .
16- اگر خواب ببینید افراد مذهبی بر علیه گناه و اعمال ناشایست مشغول مبارزه هستید ، دلالت بر آن دارد که به موسسات خیریه کمک مالی خواهید کرد .
17- اگر زنی خواب ببیند بر علیه زنان بد کاره ، مبارزه می کند ، تعبیرش آن است که بر موانع غلبه خواهد کرد ، و به موقع شجاعت خود را به ثبوت خواهد رساند .


تعبیر خواب دوئل

18- اگر خواب دیدید که در یک دوئل شرکت کردید تعبیرش این است که در شغل و حرفه تان مجبورید با برخی افراد رقابت کنید. خوشبختانه این مشکلات موقتی هستند و قادر هستید به راحتی به آن ها غلبه کنید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

دعوا در خواب : تعبیر خواب دعوا کردن ( پدر و مادر ، همسر و ... ) چیست ...

تعبیر خواب زندان : 41 تعبیر و تفسیر دیدن زندان در خواب | دلگرم

تعبیر خواب کتک : 19 نشانه و تعبیر دیدن خواب کتک کاری | دلگرم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است