مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب نارنجک: 12 تفسیر و تعبیر نارنجک در خواب
4
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب نارنجک دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن نارنجک در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب نارنجک دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب نارنجک ، تعبیر خواب پرتاب نارنجک ، تعبیر خواب نارنجک انداختن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب نارنجک

تعبیر خواب نارنجک

1- نارنجک در خواب، هشداری به شما می دهد که خطر در نزدیک شماست. شخصی که در نزدیک شما زندگی می کند با شما صادق نیست. اگر چه نیت او خوب است اما این دروغگویی اش ضربه زیادی به شما می زند. بعد از فهمیدن حقیقت دیگر نمیتوانید به او اعتماد کنید و با او مثل سابق باشید.
2- اگر در خواب دیدید که نارنجک خریدید تعبیرش این است که با شخصی سرسخت مشاجره می کنید. آنها روی عقاید و نظرات و ایده های خود ایستاده اند. اما شما با آنها مخالف هستید. به همین دلیل همیشه با آنها درگیر هستید و دعوا می کنید.
3- اگر در خواب دیدید که نارنجک می فروختید، تعبیرش این است که شما فردی هستید که دیگران را ترغیب میکنید تا کارهایی که شما دوست دارید را انجام دهند. سعی کنید از قدرت خود سوء استفاده نکنید. فراموش نکنید که شما برای تجارت متولد شده اید نه برای زورگویی.
4- اگر خواب دیدید که نارنجکی دزدیدید تعبیرش این است که می دانید رازتان کشف می شود. زمان آن رسیده که برنامه جدیدی بچینید. شما باید هر چه زودتر راهی برای این داستان پیدا کنید. متاسفانه این تنها چیزی است که شما به دست آورده اید. اما سعی کنید به همه چیز منفی نگاه نکنید زیرا دوستان واقعی تان حتی در بدترین شرایط در کنار شما خواهند بود.
5- تعبیر خواب گم کردن نارنجک نمادی از بی پروایی است و خسارت جدی به همراه دارد. اتفاقات مهم زندگی را به خاطر بسپارید و زمان قراردادهای مهم مراقب باشید زیرا یک اشتباه شما کافی ست که کل زندگی تان به هم بریزد.
6- اگر درخواب دیدید نارنجکی پیدا کردید تعبیرش این است که احتمالا کسی از شما شکایت میکند.
7- اگر در اثر انفجار نارنجک، آسیب دیدید، تعبیرش این است که دچارمشکلات اقتصادی شدید. همه چیز مطابق نظر شما پیش نمی رود. اگر امیدوار بودید که اتفاق خوبی برایتان بیوفتد، احتمالا این اتفاق نخواهد افتاد و نا امید می شوید.
8- اگر نارنجک به دست و پای شما آسیب رساند، تعبیرش این است که شخصی سعی می کند که شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد. برخی مشکلات و موانع در زندگی تان وجود دارد که وقت زیادی از شما خواهد گرفت.
9- اگر نارنجک به چهره شما آسیب زد تعبیرش این است که باید افکار منفی خود را کنار بگذارید. اگر در اثر انفجار گوش هایتان آسیب دید و نتوانستید بشنوید، تعبیرش این است که باید از افراد با تجربه مشاوره بگیرید.


تعبیر خواب پرتاب نارنجک

10- اگر خواب دیدید که نارنجک پرتاب میکنید، تعبیرش این است که نسبت به دشمنان خود ظالم هستید. مردم می دانند که نباید به شما آسیب برسانند زیرا شما هرگز در مقابل ظلم سکوت نمی کنید. بلکه آنها را مجبور میکنید تا از کاری که میکنند پشیمان شوند.


تعبیر خواب نارنجک انداختن

11- اگر در خواب دیدید که نارنجک از دستتان افتاد، تعبیرش این است که نیاز دارید که خود را به دیگران اثبات کنید. شما کسی هستید که نیاز دارید مردم شما را دوست داشته باشند و شما را بپذیرند. به همین دلیل کارهایی انجام می دهید که دوست ندارید. هویت و شخصیت خود را از دست داده اید.
12- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری نارنجک را رها کرد تعبیرش این است که دیگران تصمیمات اشتباهی گرفته اند که باعث شده زندگی شما را تحت شما را تاثیر قرار دهند.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب نارنجک

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب بمب : 26 نشانه و تفسیر دیدن خواب بمباران

تعبیر و تفسیر دیدن انفجار در خواب چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (4 رای)  
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

درسا | ۱ سال پیش
عالی بود واقعا راست گفت
0
1