مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
رادیو پیام ۲۹ ساله شد
1
شهاب تالی، مدیر شبکه رادیویی پیام از تغییر رویکرد در پخش برنامه‌ها در ۲۹ سالگی رادیو پیام خبر داد.

به گزارش دلگرم به نقل از باشگاه خبرنگاران شهاب تالی مدیر شبکه رادیویی پیام ضمن اشاره به اهمیت رادیو پیام و تغییر رویکرد این شبکه گفت: برای سال جاری دو رویکرد اصلیدر نظر گرفته شد و انجام این مهم به گونه ای بود که هم راستا با نظر سنجی های صورت گرفته از مخاطبان، رضایمتمندی های خوبیاز شنوندگان به دست آمد.

رادیو پیام ۲۹ ساله شد

شهاب تالی بیان کرد: نخست آنکه رادیو پیام را به رسالت پیام رسانی خود نزدیکتر کردیم و با ایجاد هم افزایی های مضاعف سهم اینبخش را ارتقا دادیم. در همین راستا هفت بخش در نوبت های شبانگاهی در نظر گرفته شد. همچنین در مجموع روزانه ۸۰ بخش خبرینیز از رادیو پیام پخش و به اطلاع هموطنان رسانده می شود .

وی در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه مخاطبان از توجه ویژه به بخش تعاملی شبکه رادیویی پیام اشاره کرد و افزود: در گام بعدی آیتمهای خبری نیز اضافه شد است که در آن ۵۰ آیتم خبری توسط شبکه پیام پخش می شود . گفتنی است جنس این اخبار نرم خبر،علمیو حوزه پزشکی و سلامت است.

رادیو پیام ۲۹ ساله شد

وی افزود: در سال جدید به شکل ویژه ای نگاه تعاملی با مخاطبان همراهی می شود و اخیرا هم بخشی به عنوان پیام شما در نظر گرفتهشده است تا پیام های مردمی بیشتر پخش شود .همچنین بیان مشکلات و پیگیری آنها از دیگر برنامه هاست.

مدیر رادیو پیام گفت: با توجه به درخواست هموطنان، زمان آگهی های بازرگانی رادیو پیام نیز کمتر می شود. اقدام بعدی دیگر آن استتا با کمک مرکز موسیقی سازمان، موسیقی های جدید نیز برای هموطنان تدارک دیده شود.

رادیو پیام ۲۹ ساله شداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است