مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
اولین شخصی که در تاریخ جریمه شد!
6
فردی بنام کریستوف اولین شخصی بود که در تاریخ به علت سرعت 12 کیلومتر درساعت (سرعت معمول3 کیلومتر برساعت بود) جریمه شد! پلیس با دوچرخه به او رسید و جریمه اش کرد .

در 28 ژانویه 1896، والتر آرنولد ، "کالسکه بدون اسب" خود را با بیش از چهار برابر سرعت مجاز از طریق دهکده Paddock Wood، کنت، با سرعت بیش از 8 مایل در ساعت (13 کیلومتر در ساعت) راند! او توسط یک افسر پلیس با دوچرخه تعقیب شد و او را به نقض قانون در چهار مورد متهم کرد: استفاده از لوکوموتیو بدون اسب در یک جاده عمومی، اجازه دادن به لوکوموتیو مذکور توسط کمتر از سه نفر، سفر با سرعت بیشتر. بیش از دو مایل در ساعت، و نام و نشانی خود را به وضوح در لوکوموتیو نشان نمی دهد. او در 30 ژانویه به یک قاضی محلی معرفی شد و در هر چهار اتهام مجرم شناخته شد. او در مجموع 4 7 پوند (حدود 260 پوند به پول امروز) جریمه شد که 10 شیلینگ آن به دلیل سرعت غیرمجاز بود.

اولین شخصی که در تاریخ جریمه شد

والتر آرنولد هنگام رانندگی یک بنز آلمانی که سال قبل به بریتانیا وارد کرده بود، توانست به این سرعت دست پیدا کند. سواری جسورانه او در خیابان Paddock Wood High ممکن است یک شیرین کاری تبلیغاتی باشد زیرا شرکت خودش چند ماه بعد شروع به بازاریابی کالسکه موتوری آرنولد کرد.

اولین شخصی که در تاریخ جریمه شد

اولین شخصی که در تاریخ جریمه شداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (6 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است