دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ اوت ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب تشک : 22 تفسیر و تعبیر دیدن تشک در خواب
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب تشک دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تشک در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب تشک و بالش دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب تشک، تعبیر خواب تشکچه ، تعبیر خواب تشک خیس، تعبیر خواب خوابیدن روی تشک، تعبیر خواب تشک جدید و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب تشک

تعبیر خواب تشک

1- تشک در خواب نشانه استراحت و اوقات فراغت است.
2- اگر در خواب دیدید که تشک خود را عوض میکردید تعبیرش این است که کار یا شغل خود را تغییر خواهید داد. شما برای زندگی تان برنامه ریزی کرده اید. سعی کنید قدر داشته هایتان را بدانید و بی گدار به آب نزنید.
3- دیدن تشک ژله ای در خواب نشانه قرار ملاقات با کسی است که او را دوست دارید و می خواهید با او زندگی کنید.
4- اگر در خواب دیدید که تشک راحتی نداشتید و حس ناراحتی می کردید، تعبیرش این است که اکنون زمان ریسک نیست و بهتر است روی کار خود تجدید نظر کنید و تا زمانی که مطمئن نشدید دست به کاری نزنید.
5- اگر در خواب دیدید که تشک حمل می کردید تعبیرش این است که به تغییر نیاز دارید و بهتر است این تغییر را از زندگی خود شروع کنید.
6- اگر در خواب دیدید که تشک را به سمت کسی پرت کردید تعبیرش این است که از کارهای گذشته خود شرمنده اید. اگر علت چنین کاری را می دانید سعی کنید آن کار را دوباره انجام ندهید.

لوک اویتنهاو می گوید :
7- تعبیر خواب تشک: شما خانه خودتان را بنا خواهید نمود.

آنلی بیتون می‌گوید :
8ـ دیدن تشک در خواب ، علامت آن است که بزودی وظایف جدیدی به دوش خواهید گرفت .
9ـ دیدن کارگاه تشک دوزی در خواب ، علامت آن است که با شرکای صرفه جویی همکار خواهید شد . و به زودی ثروتی گرد خواهید آورد .

تعبیر خواب تشکچه

آنلی بیتون می‌گوید :
10- دیدن تشکچه در خواب ، علامت آن است که ثروت و قدرت خود را به فرد دیگر واگذار می کنید .
11- اگر زنی چنین خوابی ببیند ، علامت آن است که باید سعی کند استقلال روحی خود را به دست آورد .


تعبیر خواب خوابیدن روی تشک

12- اگر در خواب دیدید که روی تشک در حال استراحت هستید، تعبیرش این است که به زودی به تعطیلات می روید. سرانجام می توانید کمی به آرامش خود فکر کنید و مدتی دست از تعهدات کاری و گرفتاری ها بردارید و لذت سفر را بچشید.

لیلا برایت می‌گوید :
13- اگر در خواب ببینید روی تشکی دراز کشیده‌اید ، به این معنا است که مورد اتهام قرار می‌گیرید .


تعبیر خواب لحاف تشک کثیف

14- دیدن تشک کثیف در خواب نشانه این است که شخصی که مدت زیادی را صرف او کرده اید نسبت به شما نیت خوبی ندارد و قصد دارد به شما آسیب جدی برساند. ایده ها و برنامه های خود را برای کسی بازگو نکنید. به هیچ کس اعتماد نکنید.


تعبیر خواب تشک جدید

15- دیدن تشک جدید در خواب نشانه این است که فصل جدیدی از زندگی را آغاز کرده اید. ممکن است شغل، محل زندگی یا حتی دوستانتان را تغییر دهید اما میدانید که کار درست و انتخاب درستی داشته اید.


تعبیر خواب تشک قدیمی

16- دیدن تشک قدیمی در خواب نشانه این است که شما مدام درجا می زنید. حتی دوست ندارید که روابط و دوستان جدیدی پیدا کنید. این موضوع باعث شده که نیازها و علایقتان در همان سطح باقی بماند و برعکس دیگران، پیشرفت زیادی نکنید.


تعبیر خواب تشک پاره

17- دیدن تشک پاره پاره درخواب نشانه این است که فرصت های خوبی را از دست داده اید. زیرا تنبل و غیر مسئول هستید. اما به تازگی نتیجه گرفته اید که اشتباه کرده اید و دوست دارید اشتباه خود را جبران کنید.


تعبیر خواب لحاف تشک خیس

18- دیدن تشک پر از آب در خواب نشانه این است که در یک رابطه یک طرفه وقت زیادی گذاشته اید. این عشق و علاقه یک طرفه است و کسی که شما دوستش دارید شما را دوست ندارد.
19- همین خواب در رابطه با شغل و زندگی شما نیز صدق میکند. احتمالا وقت زیادی برای شغلتان مصرف کرده اید و به نتیجه نرسیده اید به شما بگوییم که بهتر است این کار را کنار بگذارید.
20- تعبیر دیدن تشک مرطوب در خواب نشانه جاه طلبی بیش ازحد است. شما هدفی دارید و به خاطر اهدافتان پل های زیادی را سوزانده اید. همکاران شما از شما دوری میکنند زیرا شما بیش از حد به خود فکر میکنید.


تعبیر خواب خرید تشک

21- تشک خریدن در خواب نشانه این است که یک سرمایه گذاری سودآوری در کار است. اگر موقعیتی در این زمینه دارید حتما به آن جامعه عمل بپوشانید.


تعبیر خواب تشک فروختن

22- تعبیر فروختن تشک در خواب نشانه تنهایی و دوران مجردی است. اگر مجرد هستید کاملا مشخص است که به این دلیل ناراحت هستید. اگر متاهل هستید احتمالا از همسرتان جدا می شوید.

ترجمه : معصومه راهی

 تعبیر خواب تشک

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب بالش : 41 نشانه و تعبیر دیدن بالش در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits